Etiketler:
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

2009 İlkbahar-Yaz Modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2009 İlkbahar-Yaz Modası

2009 ilkbahar-yaz modası sadelik ve gösteriş birarada.Bu yıl renkler insanın gözünü rahatsız etmeyecek gibi gözüküyor fiyonk,taşlar ve püsküller bolca kullanılmış ama renklerin sakinliği kıyafetleri daha da çekici ve seçilebilir kılmış.Ben uçuk kaçık bir kıyafet görmedim ya siz .. ​

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2009 İlkbahar-Yaz Modası
    degişik bir yaz olacaga benzıyorr tesekkürler cnm

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2009 İlkbahar-Yaz Modası
    katılıyorum kurabiyem degişik olcak sanrım

2009 İlkbahar-Yaz Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gucci 2009 ilkbahar _ yaz

gucci 2009 ilkbahar _ yaz

gucci 2009 ilkbahar _yaz bayanlar için hazırladığı topuklu ayakkabılar koleksiyonu moda severlere sunulmuştur.*MeÇHuL*
  2. 2009 ilkbahar modası

2009 ilkbahar modası

her mevsim sonu ve yeni gelen mevsim başında hepimizi bir telaş sarar bu yıl bu mevsimde daha farklı hatta bambaşka ben olmalıyım her göreni aşırtmalı ve kendime hayran bırakmalıyım diye bir düşünceye dalarız :D:D ve bunun içinde modayı yakından takibe gireriz:) ama bize yakışan stili bulmalı bize has olanı giymeliyiz dimi:D:D şimdi eğer ki derli toplu ve bir okadarda hayranlık uyandıracak bir...
  3. DESA 2009 İlkbahar–Yaz

DESA 2009 İlkbahar–Yaz

Moda dünyasındaki yolculuğuna hazır giyim markası olarak devam eden DESA 2009 İlkbahar–Yaz sezonunda rahatlığı ön plana çıkaran kombinasyonlar sunuyor. Deriden hazır giyime büyük bir dönüşüm geçiren DESA ilkbahar ve yaz sezonuna uçuşan kumaşlar ve zengin renklerden oluşan sofistike bir koleksiyon ile ‘merhaba’ diyor. Ünlü tasarımcı Fred Tutino baharın romantizmi ile yazın sıcaklığını...
  4. Ltb ilkbahar-yaz 2009

Ltb ilkbahar-yaz 2009

ltb 2009 LTB benim tercih ettiğim severek giydiğim spor giyim markasıdır ürünleri kaliteli ve oldukça kullanışlı sizde benim gibi LTB'yi tercih edenlerdenseniz yeni kreasyonuna bayılıcaksınız :tik:

Sayfayı Paylaş