2009 Mart-Ağustos Eskiyi Özleyen Üyeler

kimsecikler yok ama ben herkese hayırlı gecelr diliyorum.yarın grşmek ğzere kızlar AEOlunn

günaydınlarrrrrrr
kızlar simyacıyı okudunuzmu bilmiyorum ama benim okuduğum en güzel ve en etkileyici kitaptı diyebilirim.içinde geçen sözler öyle manalıki ben de bi tanesini paylaşmak istedi.
Kendi güzelliğini her gün bir gölün kıyısına giderek seyreden yakışıkıl delikanlı,kendi görüntüsüne öyle vurdunmuş ki günün birinde göle düşüp boğulmuş.onun göle düşüp boğulduğu yerde bi çiçek açmış bu çiçeğe nergis ismi verilmiş. ama kendi yazdığı öyküyü böyle bitirmiyordu Oscar Wilde.
Tatlı su gölünün kıyısına gelen orman tanrıçaları gölün ağladığını görmüşler.
-Neden ağlıyorsun diye sormuş tanrıçalar
-o delikanlı için ağlıyorum demiş göl
-Nevar bunda ağlayacak demiş tanrıçalar biz onun peşinden koşar dururduk ormanda ama onun güzelliğini ylnızca sen görebilirdin yakından
-Delikanlı çok yakışıklı birimiydi die sormuş göl
-Bunu senden daha ii kim bilebilir die cevap vermiş tanrıçalar.her gün senin kıyılarına gelip sularına bakıyordu!
Göl bi süre sesssiz kalmış sonra şöyle konuşmuş:
-o delikanlı için ağlıyorum,ama onun yakışıklı olduğunu hiç farketmemiştim ben.onun için ağlıyorum çünkü sularıma eğildiğinde gözlerinin derinliklerinde kendi güzelliğimin yansımasını görebiliyordum.

ben çok beğenmiştim bu hikayeyi kızlar umarım sizde beğenirsiniz:D

"Bütün günler birbirine benzedikçe insanlar,güneş gökyüzünde hareket ettikçe,hayatlarında karşılarına çıkan iyi şeylerin farkına varamaz olurlar."(simyacı)

iim cnm erken kalktım bugün dedim biraaz çalışlayım yarın malum son sınav.bi yandan notları okyorum bi yandan burayı takip ediyorum:laugh:bişi olmaz tatlım artık burdan görüşürüz mailini aldım zatn.sen nasılsınn

ıyıyım bende ama sabah sabah canım sıkıldı bu olaya yaaaa neden böyle oldu anlamadım neyse bende nezleyım :hasta:bugün baya fenayım bakalım nasıl ıyılesıcem yaaa offffoffff hep hastayım yanı:shootout:

ıyıyım bende ama sabah sabah canım sıkıldı bu olaya yaaaa neden böyle oldu anlamadım neyse bende nezleyım :hasta:bugün baya fenayım bakalım nasıl ıyılesıcem yaaa offffoffff hep hastayım yanı:shootout:
dikakt et kendine canım yaa sürekli sıcak bişiler iç ıhlamur kuşburnu adaçayı ne varsa.inanırmısın benim grip gerçti ama öksürük hala devam yani 1 ay oldu nerdeyse ama geçmiyo habire içiyorum bişiler inş sende ii olursun cnm sıkı giyin üşütmee:hasta:

dikakt et kendine canım yaa sürekli sıcak bişiler iç ıhlamur kuşburnu adaçayı ne varsa.inanırmısın benim grip gerçti ama öksürük hala devam yani 1 ay oldu nerdeyse ama geçmiyo habire içiyorum bişiler inş sende ii olursun cnm sıkı giyin üşütmee:hasta:

daha bısı içmedım içsem iyi olucak aslında ben hapsırıyorum çok fazla o kadar bırazda burnum akıyor öksürük falan yok yanı tatlım bende ne sıkı gıyınırımya:)

Geri