1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

2009 yazı

Konu, 'Moda Güncel' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: 2009 yazı

emeğine sağlık teşekkürler paylaşımın için..

2009 yazı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 yazın tren çantaları

2009 yazın tren çantaları

2009 İlkbahar-Yaz sezonunda çantalarda farklı tarzlar, farklı çizgiler, renkler, modeller bizi bekliyor. Büyük, geniş, rahat çantalar yine popülerliğini sürdürüyor. 'Shopper' stilindeki çantalar da 2009 trendleri arasında. Bunları alışverişe, işe, okula giderken yine rahatlıkla kullanabiliriz. Yine çantalarda hem sade hem de elegant, sanatsal tasarımlar göze çarpıyor. Hem elde...
  2. Nazlı - Beni Yazın 2009

Nazlı - Beni Yazın 2009

nazlı mengi Müzik dünyasına yepyeni bir isim merhaba diyor: Nazlı... Serdar Ortaç'ın keşfi olan genç şarkıcı 12 şarkıdan oluşan "Beni Yazın" albümüyle Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Albüme ismini veren, sözü ve müziği Serdar Ortaç'a ait şarkısıyla çıkışını gerçekleştiren Nazlı, albümünde Barış Manço'nun unutulmaz eseri "Anlıyor musun Değil...
  3. 2009 Yazına Özel Yaz Botları

2009 Yazına Özel Yaz Botları

Meleklerim kim demiş bot sadece kışın giyilir yazın giyilmez diye :tik: Ünlülerin daha çok kot şortlarla, skinny pantolonlarla ve mini eteklerle kombinlediği yaz botları bu aralar çok gözde bakın bakalım siz beğenicekmisiniz :tik:
  4. 2009 Yazına Özel Mayolar

2009 Yazına Özel Mayolar

Plaj kıyafetleri içinde mayonun modası hiçbir zaman geçmez mayo tahtını herzaman korur. Eğer sizde mayodan vazgeçmeyenler arasındaysanız en güzel rengarenk model model mayolar buyrun efem :tik:
  5. 2009 Yazının Son Elbiseleri

2009 Yazının Son Elbiseleri

Yaz bitti bitecek yazın son günlerinde şık olmanız ve 2010 yazında kullanabileceğiniz renk renk desen desen model model en güzel elbise modelleri...Bakalım sizde beğenicekmisiniz :tik:

Sayfayı Paylaş