1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

2009 yılı gelinlerine saç modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2009 yılında evlenecek olan sevgili melişlerimiz için birbirinden harika gelin başı yani gelin saçı modelleri seçtik umarım beğenirsiniz.
    Evleneceklere şimdiden mutluluklar arkadlaşlarım. :)

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0
  3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
    topuz olmayan butun gelin baslaının hayranıyım.. ben açık sacı daha cok begeniyorum...

2009 yılı gelinlerine saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008-2009 yılları gelinlik modelleri

2008-2009 yılları gelinlik modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2009 Gelin Saçı Model ve Trendleri

2009 Gelin Saçı Model ve Trendleri

2009 gelin saçı gelin saçı 2009 salık modelleri saç modelleri salık Yakında dünya evine gireceğim, acaba saçımı nasıl yaptırmalıyım diyorsanız bu haberimiz tam size göre arkadaşlarım.. Gelin Saçı Trendleri...
  3. 2009 Gelin saç modelleri

2009 Gelin saç modelleri

gelin saçı modelleri 2009 acik sac modelleri 2007 gelin saçı açık saç saç 2009
  4. 2010 yılı gelin saçı modelleri

2010 yılı gelin saçı modelleri

fransız saç modelleri 2010 yılı gelin saç modelleri fransız gelin nihalin düğün saçı nihalin sacı 2010 yılına ait bulduğum gelin saçlarını sizlerle paylaşıyorum kızlar inşaallah hoşunuza gider.....
  5. 2011 Yılı Gelin Saçı Modelleri

2011 Yılı Gelin Saçı Modelleri

gelin saçı modelleri 2011 gelin saç modelleri 2011 açık saçı salık saç gelinlik 2011 trend modellerinin değişik şekillerle gelinbaşı saç modelleri düğünlerin en çok dikkat çeken bir görselliktir. Dünya evine girmeye hazırlanan genç kızlar,aylar öncesinden araştırmaya başlarlar gelinbaşı saç modellerini,bir süre karar veremezler aceba nasıl bir saç modeli yapyırsam diye.dağınık saç...

Sayfayı Paylaş