2009 yılının moda trendleri

mislinay

mislinay

Yeni Üye
Üye
2009 yılının moda trendleri
bu yılın moda kıyafetleri 2009 kıyafet trendleri okul trendleri 2000 yılının modası
2009′da neler giyeceğiz?
2008′i geride bırakalı sayılı günler olurken modacılar çoktan 2009′un moda trendlerini belirledi bile!
Yeni yılla birlikte rafa kaldırılacak moda trendleri hangileri? 2009 yılında göreceğimiz moda tarzları neler? Hangi renk 2009’un vazgeçilmezi olacak? İşte tüm bu soruların yanıtı haberimizde.Mor, bu sonbahar moda dünyasına hoş bir dönüş yapıyor. Fakat mor, yaz aylarının gelmesiyle birlikte yerini parlak pembeye bırakacak.Kırmızının canlı tonları 2009’da büyük bir geri dönüş yaptı ve hemen hemen bütün defilelerde yer aldı. İlkbahar için ise yeşil, mavi ve sarıyı taze bir alternatif oalrak düşünebilirsiniz.Ekose, eylülden beri en çok görülen kumaş türü oldu. 2009’da da moda olmaya devam edecek ancak ilkbaharın gelişiyle birlikte bu İşkoç çılgınlığını da rafa kaldırmanın zamanı gelecek.Kate Moss, 2008’in başlarında, yıldız desenli bir elbiseyle dışarı çıkar çıkmaz, moda dünyası bu desene adeta mıhlandı. 2008’de çok modaydı fakat bu moda fırtınası hala dinmedi.
En ünlü modacıların 2009 defilelerinde gotik tarzda kıyafetler başı çekti. Kış bitene kadar koyu renkli Gotik tarzlı giysilerinizle kalabilirsiniz. Fakat ilkbaharla birlikte Gotik tarzınıza baharın açık tonlarıyla müdahale etmelisiniz.
Sayesinde zahmetsiz şık saçlar elde ettiğimiz bandana, şapka gibi aksesuarlar gelecek yaz moda olacağı gibi bütün bir yıl boyunca da moda olmaya devam edecek. Turuncu tonlarındakilerin sene boyunca trend olacağı ise garanti!
Bu sonbahar folk modasının dönüşü ve ilkbaharda ise 70lerin dönüşü görülecek. Yüksek bel pantolonların modası yeniden geliyor.
Büyük aksesuarlar geçen sezon olduğu gibi 2009’da da moda olmaya devam ediyor.
Tek parça kıyafetler yılın başından beri modacıların gözdesi oldu fakat birçoğumuz tulumları denemeye çekindi. Fakat tulumlar, bu ilkbaharın en önemli trendi olacağa benziyor. Gece ya da gündüz giyim için mükemmel olan bu tek parça kıyafetleri denemeye değer.
Saçaklar 2008’in sonundan itibaren hayatımıza girdi ve çizmelerden çantalara, elbiselere kadar bir çok yerde karşımıza çıktı. İyi haber ise saçakların 2009’da hala hayatımızda olacak olması.

 

Benzer İçerikler

MEÇHUL
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
MEÇHUL
MEÇHUL
*MeleK*
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
*MeleK*
*MeleK*
SadmiN
Cevaplar
7
Görüntüleme
4K
A
*MeleK*
Cevaplar
2
Görüntüleme
2K
mavi_gözyası
mavi_gözyası
Üst