1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0

2010 Bahar Korçan İlkbahar Yaz

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

2010 ilkbahar yaz trendleri

Bahar Korçan 2010 İlkbahar yaz koleksiyonu çok fazla ilgi çekici :) Koleksiyona bakınca da anlayacaksınız.. Balon etek modellerini bilirsiniz melekleri. Onu fazlaca bi şişirmişler ve abartmışlar. Ortaya böyle bi koleksiyon çıkmış. Ben şaşırdım kaldım doğrusu.
    Buyrun bi de siz bakın bu ilginç koleksiyona.. yupis

Gerçekten de ilginçti dimi meleklerim? yupis :D

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    Evet dediğin gibi gerçekten çok ilginç:DGöz alıcı:Dbu modacıların tarzlarına akıl sır ermiyor:D

2010 Bahar Korçan İlkbahar Yaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topshop 2010 ilkbahar-yaz

Topshop 2010 ilkbahar-yaz

İlginç tanıtım ve ilginç tasarımları ile topshop a bir gözatalım kızlar :tik: x
  2. Jimmy Key 2010 İlkbahar Yaz...

Jimmy Key 2010 İlkbahar Yaz...

jimmy key katalog Birbirinden güzel modeller çok beğeneceksiniz melişler..:)
  3. 2010 İlkbahar-Yaz Yelek Kombinleri

2010 İlkbahar-Yaz Yelek Kombinleri

bol kot kombinleri yaz kombinleri yaz yelekleri kot yelek yelek 2010 İlkbahar-Yaz sezonunda yelekler yine moda olacak....Yeni sezonun en trendi parçası yelekleri tarzınıza uygun olarak kullanmak istiyorsanız melekler yelek kombinlerine göz atmanızda yarar var :tik: Yelek Kombinleri Sokak modasının yeni gözdesi yelekleri, pantolonlarla olduğu gibi eteklerle birlikte kullanabilirsiniz. Ön kısmı...
  4. Clarks’ın 2010 İlkbahar – Yaz koleksiyonu

Clarks’ın 2010 İlkbahar – Yaz koleksiyonu

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan Clarks’ın 2011 İlkbahar – Yaz koleksiyonu‘nun temasını sanatsal ustalıkla birleştirilen sadelik oluşturuyor. Babetler, yüksek topuklar, özgür modeller, özel tasarımlar, doğal malzemeler, incelikli detaylar, parlak deriler, mat süetler, metalikten kobalt mavi ve pastele onlarca farklı ton ve çok daha fazlası Clark's ın 2011 İlkbahar – Yaz koleksiyonunda…...

Sayfayı Paylaş