1. handanca

  handanca Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Nisan 2008
  Mesajlar:
  4.464
  Beğenilen Mesajlar:
  102
  Ödül Puanları:
  63

  2010 Çin burcunuz ne diyor?

  Konu, 'Burçlar' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

  çin burçları 2010 kaplan burcu 2010 kaplan yılı özellikleri yılı çin burçları [​IMG]

  Sevgili Melekler Çin burcunuzu bilmiyorsanız hemen aşağıdaki tablodan bakıp karşılığına düşen hayvanı bulup 2010 yılı yorumunuzu okuyunuz.
  On iki hayvan işaretlerin zodiac kişilik on iki farklı temsil eder. Zodiac geleneksel Rat (Fare) işareti ile başlar . Aşağıdaki sırada bu on iki zodyak işaretleri ve özellikleri vardır.
  Dönem olarakta Tiger (Kaplan yılına giriyoruz) 14.Şubat.2010 Tiger yılı her burca ayrı bir özellik atıyor.Yeni buluşlar inanılmaz teknolojik gelişmeler bunlardan yalnızca bir kaçı.
  Her 12 hayvan ve yılları şunlar:


  [​IMG]

  Yukarıdaki tablodan doğum yılınızı bulup karşılığa gelen Çin burcuna bakıp, aşağıdan 2010 için yapılan yorumu okuyabilirsiniz. Örneğin 1978 doğumlu birinin burcu AT olarak görülüyor..


  Rat (Fare) Burcu
  Fare Burcu zarif büyüleyici ve zeki birini temsil eder. Bu burç insanı biraz dedikoduya eğilimli olabilir. Aynı zamanda tutumludur. Aile yakın arkadaşlar ve istisna bazı arkadaşları onlar için önemlidir. Kelimelerin ötesinde büyüleyici ve her zaman popüler olacaktır. Kuşkusuz uzun hayatı boyunca birçok arkadaşı olacaktır.
  Tahmin 2010 için

  Fare oldukça yorgundu 2009 da. Bu yıl ise kendisini yoracak şekilde çalışma ve beladan uzak kalmak gerekliliği olabilir. Kaplan Yılı hızlı olacak . Geçmişte olan bazı şeylerden rahatsız eğilimindedir Ancak onlar için fırsatları kaçırmamak ve macera şarttır - Bu yıl onlar için önemli . Fare 2009 yılında seyahat gezilerinden mali veya iş taahhütleri nedeniyle birçok şeyden fedakarlık etti. Bu yıl çok farklı olacak! Seyahat güçlü ve birçok rüya hedeflerinde gerçekleşme var. Bildiği bir niyeti var ise 2010 da gerçeklik olabilir.Haziran mutlu sosyal vesileler var Aralık Ağustos ve Şubat ve Mart, ilginç iş teklifi getirebilir. Romantik, Eylül ve Ekim Fare için cazip teklifi getirecek. Yaz en özel döneminiz olacak. sevdiklerinizle anlaşmazlık olabilir.

  Ilginç Fare Bilgileri:
  Zodiac Taşı: Lal
  Özel Çiçek: Nergis

  En iyi Saatleri: 11 -1
  Sezon: Kış
  Burç Renkler: Siyah, Beyaz, Mor
  Ox (Öküz) Burcu:
  Dünyevi istekleri Sağlam akıllıca olmadı 2009’da Ancak Sevgi kolay olacak 2010’da . Öküz burcu bazı zamanlarda heyecanlı şiddetli bir öfke gösterebilir. O, derli toplu, sakin temiz ve çalışkan, evine büyük bir sevgi ile bağlıdır . Müzik ile arasında büyük bir aşk var sanki. Aile hayatı ve sevgi dolu ortak arkadaşları vardır. Öküz burcu insanının kendide sadık arkadaştır..

  Tahmin 2010 için
  Öküz sistemli planlama ve her şeyi doğru zamanda çalışmayı ve dışarıyı seviyor. Kaplan Yılı hızla ve beklenmedik gelişmeler gösterecek Insanlardan bu işaret altında doğanlar bir zorluk görsede 2010 ‘da düzelme olacak , ama iyi bir şekilde. Öküz yeni rutinler, gecikmeler olsada onda bilmediğiniz yeni gizli yetenekleri ve kişisel güçleri bulabilirsiniz. Hobiler, takipçiliği ve arkadaşlıklarla rahatlatıcı bir yıl-Kaplan Yılı sırasında vurgulanır. Karşılaşmalar hoş bir rahatlama sağlayacaktır. Evde iyileştirmeler planlar sorunsuz mükemmel sonuçlar ile hareket edecektir. ilişkilerde heyecan verici, yoğun romantik karşılaşmalar Temmuz, Ağustos ve Aralık aylarında muhtemeldir. Kariyer fırsatları Nisan Haziran ayına kadar, kendilerine sunalacak. 2010 yılında bu burç insanın önemli bir boyutu olduğundan dikkatli olması ve Sevdiklerin dikkatli bakmalı.

  Ilginç Öküz Bilgileri:
  Zodiac Taşı: Akuamarin
  Özel Çiçek: Karanfil
  En iyi Saat: 1-3
  Sezon: Kış
  Burç Renkler: Yeşil, Sarı, Siyah
  Tiger (Kaplan) Burcu:
  Tutkulu Manyetik ve büyük! Kararsızlık ve inatçılık Kaplan burcunun kişilik işaretleridir. Öte yandan bir yandan cömert olurken , bazen Kaplan burcu insanının karşısındaki ile standları uyuşturmayı bilmesi zor oluyor. Dürüst ve gerçekten eğlenceli Esnektir , Kaplan burcu ile yaşam uygundur.
  .
  Tahmin 2010 için
  Kaplan burcunun kendi yılı 2010’dur. Heyecan verici gelişmeler onlar içindir. Nerdeyse profesyonel olarak doğan bu burç insanı büyük söz sahibidir. Bazı Kaplanlar hayal kırıklığına ve 2009 da yaşanan geçmişe bakıp üzülmesin. Geçmişten kopmak başarı için önemli olacaktır . Geleceği olan Kaplanlara güzel ve parlak dönem görünüyor. Onların konsantre hissi olabilir! para verme düşünce ve fikirler altında doğan kaplanlar düşüncelerini araştırmalı. Tüm işaretler bu yıl hızla düşünmeyi ve tüm projelerini ihtiyaçlarını - paldır küldür olmadan- 2010 içinde düzenlemesini gösteriyor. Kaplanlar romantizm arayan biridir. muhtemelen aniden bir ilişki heyecan verici sonuçları ile yaşayabilir. Ağustos, Aralık ve Ocak çok aktif ve eğlenceli sosyal takvim göreceksiniz, ancak tüm 2010 Kaplanlar için eğlenceli aktivitelerle dolu. Mart Mayıs ilginç iş fırsatları getirebilir.

  Ilginç Tiger Facts:
  Zodiac Taş: Safir
  Özel Çiçek: Violet
  En iyi Saat: 3-5
  Sezon: Kış
  Burç Renkler: Yeşil, Mavi, Sarı  Rabbit (Tavşan) Burcu:
  Sevimli, sıcak ve sevgi özellikleri vardır. Tavşan ilgiden hoşlanır ama fazlası bunaltır.. Ayrıca bir Çince Astroloji grafikte şanslı işaretlerden biridir.

  Tahmin 2010 için
  Tavşan için Kariyer Kaplan Yıl boyunca iş umutları olacak, beklenmedik promosyonlar çok büyük olasılıkla. Seyahat , kısa molalar ve eğlenceli geziler ilkbahar ve erken yaz aylarında yaşayabilir. Tavşan’da Kaplan yıl için yorucu hızını bulabiliriz ve önemli dinlenme ve rahatlama ile o daha dengeli çalışır. Mevcut yaşam düzenlemeleri yapabilir ve yeni ev alırsa memnun olabilir Dostluklar içinse 2010 ‘da muhtemelen bir veya iki arkadaşla ekstra bakım ve yardıma ihtiyaç duyan kişiler için büyük bir rol oynayacaktır. Mayıs ve Ekim Ocak özel ve eğlenceli sosyal toplantılar getirecektir. Şubat ve Mart önemli olacak ve iş değiştirmek için yada yeni iş arayanlar için şans Temmuz ve Ağustos aylarıdır.

  İlginç Tavşan Bilgiler:
  Zodiac Taşı: İnci
  Özel Çiçek: Fulya

  En iyi Saat: 5-7 pm
  Sezon: Bahar
  Burç Renkler: Gri, Beyaz  Dragon (Ejderha) Burcu:
  Enerjik iddialı ve yetenekli Ejderha kişiliğini açıklamak için tüm kelimeler olabilir. . Öte yandan, Ejderha tenezzül eden bir eğilimde olması ve patavatsız bilmeden yaptığı davranışlarda vardır. Genellikle sağlam sağlık zevk ve eğiliminde çok olurlar.

  Tahmin 2010 için
  Ejderha 2010 ‘da kendi zevkine göre çok daha çabuk ayak bulacak ve onların kanatları için hevesli olacak buda onlara yeni olanaklar sunacak Çin Zodiac diğer belirtileri olduğu gibi, Ejderha tüm açıklıklar ve fırsatlar, bu yıl içerisinde kendilerini bulacak . Bunlardan faydalanmak gerekir. Ekip çalışması güçlü yer alacak . Ejderha ilerlemeler yaşayıp kariyerinde başarılar olacak. Ejderha finansal olarak 2010 yılında gelirinde olası bir artış yanı sıra bir miktar para zammı onlara yıl boyunca güzel moral olacak. Mayıs'tan Ağustos'a arkadaşlarla olmak mümkün romantik karşılaşmalar yaşayabilir. sosyalleşme 2010Da güzel olacak. Mayıs, Eylül ve Kasım aylarında kariyer değişiklikleri görmek mümkün . Ejderha bir tatil ya da sevdikleri ile kaçış için yapabilir- böyle bir meşgul yıl, olunca onlar için buda gereklidir .

  Ilginç Dragon Bilgiler:
  Zodiac Taşı: Ametist
  Özel Çiçek: Bezelye Çiçeği
  En iyi Saat: 7-9
  Sezon: Bahar
  Burç Renkler: Siyah, Altın
  Snake (yılan) Burcu:
  Ve son derece sezgisel Akıllı Yılanın birçok iyi nitelikleri vardır. Bu onu kesin bir çizgi ile oynak eğlenceli ve romantik bir arkadaş yapar. Eleştiri ona uygun değil. Yılanda çok para ve tek bahis veya iki seven insan şansı var. O hızlı zekâlı ve müzikten hoşlanır .

  Tahmin 2010 için
  Yılan beklenmedik gelişmeler ile birlikte şaşırır önce . Yavaş ve istikrarlı ilerleme ile Kaplan Yılda olumsuz durumlarını uyum ve hızla ayarlayarak hareket etmeli. Kariyer cephesinde, Yılan rekabetçi olur. Kariyer fırsatları için uygun dönem geliyor. Yılan yakınlarına yardımcı olacaktır. Tavsiye aramayı sevmez. Bağımsız görünür. Para yönetim Kaplam Yılında dikkatli planlama sırasında çok önemlidir. Bu konudaki endişe çok az olmalıdır. Yoğun bir yıl geçirdiniz. Şubat Nisan'a kadar çalışma gayreti ile tanıtım lehine olacaktır. Temmuz ile Aralık tek Yılanlar için birçok özel bir romantik ortamlar olacak. Seyahat muhtemelen Mart ve Haziran ayında Ağustos'a kadar, eğlence ve romantizm ile görünüyor. Yılan utangaç olabilir ama Kaplan Yılı onların da çok mutlu sosyal etkinliklere katılmayı sunacaktır
  .
  Ilginç Yılan Bilgiler:
  Zodiac Taşı: Opal
  Özel Çiçek: çarkıfelek
  En iyi Saat: 9-11

  Sezon: Bahar
  Burç Renkler: Kahverengi Altın, Yeşil
  At Burcu:
  Eğlenceli, sevimli ve At' mükemmel özellikleri kadar çekicidir.. Onlar partilerde ve kalabalıklarda sevgi ilgi merkezi olmalı. Ayrıca, bencil ve sabırsız olabilir . At kibar ve koruyucu dost ve ortaktır.

  Tahmin 2010 için
  Kaplan Yılı heyecan verici ve canlı bir yıl olacak. Ev ve aile cephesinde, yada aile bireylerinde taşınma konumu gibi bazı değişiklikler olabilir. Sosyal cephesinde, At burcu insanları için partiler , toplantılar davetler üzerine çok talep olacak. Sağlık, yoğun bir yıl onu yordu, At kendini rahatlatmalıdır. Sonra onun diyet ve yeterli dinlenme alırsa başarısı ve güzelliği artar. Aksi takdirde, sinirlilik ve hararetli tartışmalar gereksiz yere ortaya çıkabilir. O iyi kariyer yapacak-bu yıl. Amaçları için Kaplan yılının hızlı tempolu enerjisinden faydalanmalı. Ancak bu gücü ile yol ve kariyer fırsatları çıkar. At için Bir uyarı – Mali işlerinde dikkatli bir yol izlemeli Ağustos Eylül ayları aşk arayanlar için harika fırsatlar getirecektir. Mart Mayıs üzerinden ise Kasım ve Aralık’a kadar eğlenceli ve canlı sosyal toplantılar getirecek iş veya kariyer değiştirmek için şanslı dönemler sunulacaktır.


  Ilginç At Bilgiler:
  Zodiac Taşı: Altın Topaz
  Özel Çiçek: Gül
  En iyi Saatleri: 11-1
  Sezon: Yaz
  Burç Renkler: Turuncu, Beyaz, Sarı


  Keçi Burcu
  Zarif ve iyimser lik Keçinin tarifi için uygundur. Ayrıca huysuz olabilir ve hoşnutsuzluğu çoktur. Sıkıldığında bir sorun olduğunda başında havlu atabilir. Onların gerçek duygularını göremezsiniz. Çekici olabilir. Keçi çok yetenekli ve yaratıcıdır.

  Tahmin 2010 için
  Keçinin hayatın tüm alanlarında yeni bakış açıları olur. Asıl gücünü bilmez . Sanatsal ve yaratıcılık keçi içindir. 2010, yeni projeler ve iş teklifleri için önde gelen fırsatları ve teşvik sunmalar getirecektir. Eğer uyumlu kalabilir, değişime açık ve odaklanmış tavır alabilirse , bu yıl uzun süreli olumlu etkileri olabilir. Çalışma ve gelişmekte olan özel becerileri de bu yıl için vurgulanır. işleri değiştirmek için veya iş bulmak isteyen için, pek çok sinir bozucu anlar olabilir ve kolay olmayacaktır hedefleri. Ama daha sonra, bir iş teklifi ya da bir fırsat kendini sunacak. Hazır olun! Eylül Kasım ile ilgili başarılı çalışmalarınız için Kaplan Yılı size iyi şans getirecek. Mayıs Eylül yeni, özel arkadaşlar edinmek ve Sevdiklerinin tadını çıkarmak için olağanüstü anları olacak. Finansal işlerinizde Tereddüt ya da endişe içinde varsa, onlar emin olmak için bir profesyonel danışmanlık almak gerekir.
  Ilginç Keçi Gerçekler
  Zodiac Taşı: Zümrüt
  En iyi Saat: 1-3 pm
  Sezon: Yaz
  Burç Renkler: Yeşil, Mavi  Monkey (maymun) Burcu:
  Maymun Burcu canlı, eğlenceli ve hızlı bir oyuncudur. . Çok kolay sıkılabilir ve sert herhangi bir şey yapmaya o an odaklanabilir. Onlar genellikle çok para yatırım ile iyi iddialı düşünceleri vardır. Onların zekâ ve mizahi harika duyguları vardır. Maymun burcu insanı hayatı sıkıcı öngörülebilir!

  Tahmin 2010 için
  Maymunun enerjik doğası da 2010 yılı enerji ile rezonansa olacak - ama kesinlikle kendini hızlı veya out olacak şekilde geliştirecek . Iş Değişiklikleri yılın başında Maymunu korkutabilir. Uyumlu ve sakin kalarak, fırtınanın dinmesini beklemeli. Tüm Maymun burçlarında Kaplan Yılı pnlara duygu dolu bir yıl verecek. İyi orta Kazanılan bir yıl istemesi akıllıca olacaktır. Aile giderleri çok iyi ve bu yıl artırabilir. 2010 yılına kadar sorunsuz bir geçiş sağlamak için ileri planlama ve bütçeleme yapılmalı. Ağustos Ekim için romantik karşılaşmalar ve bekâr lar için muhtemelen kafalarındaki kişiler için aradıklarını bulabilirler.. Temmuz Kasım işini değiştirmek isteyen herkes için hamle yaparak başlamalı. Kaplan Yılı iyi zaman olacaktır. Tüm bu işaret altında doğan Maymunlar bu yıl sevdiklerini ve arkadaşlardan gelen desteği takdir edeceksiniz. Tavsiye iyi olacak gelen fikirleri anlamı ve yararlanmalı ..
  Ilginç Monkey Bilgiler:
  Zodiac Taş: Peridot
  En iyi Saat: 3-5
  Sezon: Yaz
  Burç Renkler: Beyaz, Mor, Yeşil


  Rooster (Horoz) Burcu:

  Horoz her zaman abartılı popüler ve yaratıcıdır. Onlar acımasızdır. Genellikle dikkatli ve de dürüst olabilir. Onlar harika sadık dost ve aynı zamanda özgürce tavsiyelerde bulunur. Aile Horoz için dünya demektir ve şiddetle bu onlar hakkında sadıklık garantisi verir.

  Tahmin 2010 için
  Kaplan Yıl, Horoz için karışık bir kader olacak ama sakin, dikkatli ve esnek kalarak, bunu lehine çevirebilir. Horozda güçlü akıllı büyük bir başarı vardır. Onun danışmanlık ve deneyimle çalışması işverenin de gelecek için çok güzel zemin hazırlayacak. . Ayrıca Horoz burçları üniversiteyi bırakmışlarsa geri üniversiteye gitmek için tamamen kendi kariyerinin yönünü değiştirmek karar verecektir. Eğitimi eksik olanlar tamamlamalı. Seyahat oldukça güçlüdür. Horozun ziyaret macera, eğlence ve yeni yerler dışında arama özellikleride vardır. . Bir uyarı: Bazı şeyleri abartmak yok - bitkinlik tükenmiş gibi şeyler bağışıklık sistemini eğer uygun dinlenme alınmazsa tehlike çıkarır. Ev hayatı ve birçok sevinçleri getirecek Tiger Yılı. Evi yıl boyunca rahat bir sığınak olarak görülür. Bahar ayları ve Kasım ve Aralık samimi romantik karşılaşmalar için mükemmel olacak Mart ve Temmuz Ekim veya kariyer kararları iş değiştirmek için en uygun zaman olacaktır.
  Ilginç Horozu Bilgiler:
  Zodiac Taş: Citrine
  En iyi Saat: 5-7
  Mevsim: Sonbahar
  Burç Renkler: Turuncu, Yeşil


  Köpek Burcu:
  Köpek harika sert işçi, bir mükemmeliyetçi ve kimi zaman küçük ayrıntılar sever biridir. Ayrıca biraz anti-ise, kötümser sosyal ve inatçılığındandır. Onlar en dürüst ve sadık işaretler verir zodyakta. Köpek fantastik bir dinleyici ve tavsiyeler içinde genellikle çok doğal arkadaşlıklar verir

  Tahmin 2010 için
  Kaplan Yılı Köpek için servette önemli bir gelişme yaşatacaktır. tüm yıl boyunca tüm köpekler için mükemmel bir olacaktır. Onlar geçmişi geride bırakmak zorundalar . Hala sorunlarda olacaktır bu yıl , köpekler sorunları ve endişeler i sürekli konuşmak yerine onları iyi düşünerek atlatma yönüne bakmalıdır. Sosyalite köpekler için bu yıl birçok yeni ve güçlü arkadaşlıklara temel atabilir. Kaplan Yıl Köpek için birçok ikramiye alma hatta yıl boyunca hediyeler ek mali gelirler görebilir. Ancak, bilgi kontrol sağlanması önemlidir . . Mayıs'tan Ağustos'a tek Köpekler davetler için dikkatlice düşünülmelidir çünkü öenmli adımların başlangıcını bu davetlerde yapabilirler. Eylül-Kasım ayları arasında çok önemli kariyer fırsatları olur - bunları kaçırmayın! Eğlence faaliyetleri ve hobileri da güçlü.


  Ilginç köpek Bilgiler:
  Zodiac Taş: Elmas
  Önemli Saatler: 7-9
  Mevsim: Sonbahar
  Burç Renkler: Gümüş ve Kırmızı


  Pig (Domuz) Burcu:
  Domuz tatlı masum ve sevimli bir kişiliktir. Onlar da oldukça melankoli olabilir duyarlıdır. Domuz , dedikoduyu seviyor. Bunlar son derece zekidir. Ama tercih altında kalırlarsa uç şeyleri tutmaz normal olan şey üzerinden giderler. para için, zodyak işaretleri o çok şanslı olduğunu gösteriyor.

  Tahmin 2010 için
  Domuz aktivite ve zorlukları sever. Domuzda bu yıl ek mali baskı olabilir, ancak ihtiyatlı harcamaları dikkate alınırsa bu sorun olmaz. Domuz değişkendir. Bir açık, bir samimi bazende çok güvenen biri olur. Ama dikkatli olmalı bu yıl. Bu yıl yanlış tavsiye dinleyebilirsiniz, Yanlış danışmalarla işe başlayıp sonrada neden üzgün ve sorunlu olduğunuzu düşünmeyin. . Ihtiyatlı ve dikkatli olun bu yıl! Domuz yaptığı tüm yazışmalar veya mali ilişkilerinde - gecikme ya da pahalı olacağını ayrıntıları gözden kaçırmadan dikkatli takip sağlamalıdır. Kısa, eğlenceli, plansız geziler yıl boyunca olacaktır. Dinlenmeniz için bu yıl mükemmel olacak ç. Maneviyat ve kendini ilgi-geliştirme fırsatı herhangi bir çalışma düşünülüyorsa bu bu yıl olmalıdır. . Kasım Ocak veya kariyer yönünü değiştirerek yeni bir iş bulmak için mükemmel . Ağustos Aralık özellikle sosyal, çok eğlenceli durumlar ve yeni arkadaşlar edinme olanakları ile ispat edecektir.

  Ilginç Pig Gerçekler
  Zodiac Taş: Ruby
  En iyi Saatleri: 9-11
  Mevsim: Sonbahar
  Burç Renkleri: Mor, Kırmızı, Beyaz


  Türkçeleştiren: handanca
   
 2. LAMİYA

  LAMİYA Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  1.628
  Beğenilen Mesajlar:
  8
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  istanbul
  Monkey (maymun) Burcu: Maymun Burcu canlı, eğlenceli ve hızlı bir oyuncudur. . Çok kolay sıkılabilir ve sert herhangi bir şey yapmaya o an odaklanabilir. Onlar genellikle çok para yatırım ile iyi iddialı düşünceleri vardır. Onların zekâ ve mizahi harika duyguları vardır. Maymun burcu insanı hayatı sıkıcı öngörülebilir!

  Tahmin 2010 için
  Maymunun enerjik doğası da 2010 yılı enerji ile rezonansa olacak - ama kesinlikle kendini hızlı veya out olacak şekilde geliştirecek . Iş Değişiklikleri yılın başında Maymunu korkutabilir. Uyumlu ve sakin kalarak, fırtınanın dinmesini beklemeli. Tüm Maymun burçlarında Kaplan Yılı pnlara duygu dolu bir yıl verecek. İyi orta Kazanılan bir yıl istemesi akıllıca olacaktır. Aile giderleri çok iyi ve bu yıl artırabilir. 2010 yılına kadar sorunsuz bir geçiş sağlamak için ileri planlama ve bütçeleme yapılmalı. Ağustos Ekim için romantik karşılaşmalar ve bekâr lar için muhtemelen kafalarındaki kişiler için aradıklarını bulabilirler.. Temmuz Kasım işini değiştirmek isteyen herkes için hamle yaparak başlamalı. Kaplan Yılı iyi zaman olacaktır. Tüm bu işaret altında doğan Maymunlar bu yıl sevdiklerini ve arkadaşlardan gelen desteği takdir edeceksiniz. Tavsiye iyi olacak gelen fikirleri anlamı ve yararlanmalı ..
  Ilginç Monkey Bilgiler:
  Zodiac Taş: Peridot
  En iyi Saat: 3-5
  Sezon: Yaz
  Burç Renkler: Beyaz, Mor, Yeşil

   
 3. sevil-78

  sevil-78 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Haziran 2009
  Mesajlar:
  573
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Rabbit (Tavşan) Burcu: Sevimli, sıcak ve sevgi özellikleri vardır. Tavşan ilgiden hoşlanır ama fazlası bunaltır.. Ayrıca bir Çince Astroloji grafikte şanslı işaretlerden biridir.

  Tahmin 2010 için
  Tavşan için Kariyer Kaplan Yıl boyunca iş umutları olacak, beklenmedik promosyonlar çok büyük olasılıkla. Seyahat , kısa molalar ve eğlenceli geziler ilkbahar ve erken yaz aylarında yaşayabilir. Tavşan’da Kaplan yıl için yorucu hızını bulabiliriz ve önemli dinlenme ve rahatlama ile o daha dengeli çalışır. Mevcut yaşam düzenlemeleri yapabilir ve yeni ev alırsa memnun olabilir Dostluklar içinse 2010 ‘da muhtemelen bir veya iki arkadaşla ekstra bakım ve yardıma ihtiyaç duyan kişiler için büyük bir rol oynayacaktır. Mayıs ve Ekim Ocak özel ve eğlenceli sosyal toplantılar getirecektir. Şubat ve Mart önemli olacak ve iş değiştirmek için yada yeni iş arayanlar için şans Temmuz ve Ağustos aylarıdır.

  İlginç Tavşan Bilgiler:
  Zodiac Taşı: İnci
  Özel Çiçek: Fulya

  En iyi Saat: 5-7 pm
  Sezon: Bahar
  Burç Renkler: Gri, Beyaz


  tşkler
   
 4. elanur35

  elanur35 Üye Üye

  Kayıt:
  9 Ocak 2010
  Mesajlar:
  70
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  teşekkürler paylaşım için
   
 5. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  At Burcu: Eğlenceli, sevimli ve At' mükemmel özellikleri kadar çekicidir.. Onlar partilerde ve kalabalıklarda sevgi ilgi merkezi olmalı. Ayrıca, bencil ve sabırsız olabilir . At kibar ve koruyucu dost ve ortaktır.
  Tahmin 2010 için
  Kaplan Yılı heyecan verici ve canlı bir yıl olacak. Ev ve aile cephesinde, yada aile bireylerinde taşınma konumu gibi bazı değişiklikler olabilir. Sosyal cephesinde, At burcu insanları için partiler , toplantılar davetler üzerine çok talep olacak. Sağlık, yoğun bir yıl onu yordu, At kendini rahatlatmalıdır. Sonra onun diyet ve yeterli dinlenme alırsa başarısı ve güzelliği artar. Aksi takdirde, sinirlilik ve hararetli tartışmalar gereksiz yere ortaya çıkabilir. O iyi kariyer yapacak-bu yıl. Amaçları için Kaplan yılının hızlı tempolu enerjisinden faydalanmalı. Ancak bu gücü ile yol ve kariyer fırsatları çıkar. At için Bir uyarı – Mali işlerinde dikkatli bir yol izlemeli Ağustos Eylül ayları aşk arayanlar için harika fırsatlar getirecektir. Mart Mayıs üzerinden ise Kasım ve Aralık’a kadar eğlenceli ve canlı sosyal toplantılar getirecek iş veya kariyer değiştirmek için şanslı dönemler sunulacaktır.


  Ilginç At Bilgiler:
  Zodiac Taşı: Altın Topaz
  Özel Çiçek: Gül
  En iyi Saatleri: 11-1
  Sezon: Yaz
  Burç Renkler: Turuncu, Beyaz, Sarı:D:D sağol


   
 6. »| HeRCai |«

  »| HeRCai |« Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.944
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  [ne önemi varki ?] ツ
  Dragon (Ejderha) Burcu:
  Enerjik iddialı ve yetenekli Ejderha kişiliğini açıklamak için tüm kelimeler olabilir. . Öte yandan, Ejderha tenezzül eden bir eğilimde olması ve patavatsız bilmeden yaptığı davranışlarda vardır. Genellikle sağlam sağlık zevk ve eğiliminde çok olurlar.


  Tahmin 2010 için
  Ejderha 2010 ‘da kendi zevkine göre çok daha çabuk ayak bulacak ve onların kanatları için hevesli olacak buda onlara yeni olanaklar sunacak Çin Zodiac diğer belirtileri olduğu gibi, Ejderha tüm açıklıklar ve fırsatlar, bu yıl içerisinde kendilerini bulacak . Bunlardan faydalanmak gerekir. Ekip çalışması güçlü yer alacak . Ejderha ilerlemeler yaşayıp kariyerinde başarılar olacak. Ejderha finansal olarak 2010 yılında gelirinde olası bir artış yanı sıra bir miktar para zammı onlara yıl boyunca güzel moral olacak. Mayıs'tan Ağustos'a arkadaşlarla olmak mümkün romantik karşılaşmalar yaşayabilir. sosyalleşme 2010Da güzel olacak. Mayıs, Eylül ve Kasım aylarında kariyer değişiklikleri görmek mümkün . Ejderha bir tatil ya da sevdikleri ile kaçış için yapabilir- böyle bir meşgul yıl, olunca onlar için buda gereklidir .

  Ilginç Dragon Bilgiler:
  Zodiac Taşı: Ametist
  Özel Çiçek: Bezelye Çiçeği
  En iyi Saat: 7-9
  Sezon: Bahar
  Burç Renkler: Siyah, Altın
  Hmmm , gercekten ilgincmis abla :):)

  Ama ben yine Boga'mda kalayim :):)
   
 7. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  domuz cıktı :D
   
 8. * MuCiZé *

  * MuCiZé * Forum Okuru

  tavşan..........:D tşkler..
   
 9. CaRiZmA

  CaRiZmA Vip Melek Üye

  Kayıt:
  12 Nisan 2008
  Mesajlar:
  6.211
  Beğenilen Mesajlar:
  44
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Stuttgart/SIVAS
  Ox (Öküz) Burcu:
  Dünyevi istekleri Sağlam akıllıca olmadı 2009’da Ancak Sevgi kolay olacak 2010’da . Öküz burcu bazı zamanlarda heyecanlı şiddetli bir öfke gösterebilir. O, derli toplu, sakin temiz ve çalışkan, evine büyük bir sevgi ile bağlıdır . Müzik ile arasında büyük bir aşk var sanki. Aile hayatı ve sevgi dolu ortak arkadaşları vardır. Öküz burcu insanının kendide sadık arkadaştır..


  Tahmin 2010 için
  Öküz sistemli planlama ve her şeyi doğru zamanda çalışmayı ve dışarıyı seviyor. Kaplan Yılı hızla ve beklenmedik gelişmeler gösterecek Insanlardan bu işaret altında doğanlar bir zorluk görsede 2010 ‘da düzelme olacak , ama iyi bir şekilde. Öküz yeni rutinler, gecikmeler olsada onda bilmediğiniz yeni gizli yetenekleri ve kişisel güçleri bulabilirsiniz. Hobiler, takipçiliği ve arkadaşlıklarla rahatlatıcı bir yıl-Kaplan Yılı sırasında vurgulanır. Karşılaşmalar hoş bir rahatlama sağlayacaktır. Evde iyileştirmeler planlar sorunsuz mükemmel sonuçlar ile hareket edecektir. ilişkilerde heyecan verici, yoğun romantik karşılaşmalar Temmuz, Ağustos ve Aralık aylarında muhtemeldir. Kariyer fırsatları Nisan Haziran ayına kadar, kendilerine sunalacak. 2010 yılında bu burç insanın önemli bir boyutu olduğundan dikkatli olması ve Sevdiklerin dikkatli bakmalı.

  Ilginç Öküz Bilgileri:
  Zodiac Taşı: Akuamarin
  Özel Çiçek: Karanfil
  En iyi Saat: 1-3
  Sezon: Kış
  Burç Renkler: Yeşil, Sarı, Siyah  ben öküz buyrun :zuha:
  sagol ablacim :D
   
 10. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Keçi Burcu
  Zarif ve iyimser lik Keçinin tarifi için uygundur. Ayrıca huysuz olabilir ve hoşnutsuzluğu çoktur. Sıkıldığında bir sorun olduğunda başında havlu atabilir. Onların gerçek duygularını göremezsiniz. Çekici olabilir. Keçi çok yetenekli ve yaratıcıdır.


  Tahmin 2010 için
  Keçinin hayatın tüm alanlarında yeni bakış açıları olur. Asıl gücünü bilmez . Sanatsal ve yaratıcılık keçi içindir. 2010, yeni projeler ve iş teklifleri için önde gelen fırsatları ve teşvik sunmalar getirecektir. Eğer uyumlu kalabilir, değişime açık ve odaklanmış tavır alabilirse , bu yıl uzun süreli olumlu etkileri olabilir. Çalışma ve gelişmekte olan özel becerileri de bu yıl için vurgulanır. işleri değiştirmek için veya iş bulmak isteyen için, pek çok sinir bozucu anlar olabilir ve kolay olmayacaktır hedefleri. Ama daha sonra, bir iş teklifi ya da bir fırsat kendini sunacak. Hazır olun! Eylül Kasım ile ilgili başarılı çalışmalarınız için Kaplan Yılı size iyi şans getirecek. Mayıs Eylül yeni, özel arkadaşlar edinmek ve Sevdiklerinin tadını çıkarmak için olağanüstü anları olacak. Finansal işlerinizde Tereddüt ya da endişe içinde varsa, onlar emin olmak için bir profesyonel danışmanlık almak gerekir.
  Ilginç Keçi Gerçekler
  Zodiac Taşı: Zümrüt
  En iyi Saat: 1-3 pm
  Sezon: Yaz
  Burç Renkler: Yeşil, Mavi


  gerçekten bazen çok huysuz olabilirim :D:D
  Teşekkürler canım
   
 11. bayan darsi

  bayan darsi Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  22 Ocak 2010
  Mesajlar:
  90
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  konya
 12. Misafir Melek

  Misafir Melek Forum Okuru

  slm melek sana birşey söyliyeceğim

  ..........................
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Aralık 2010
 13. axigirl

  axigirl Forum Okuru

  SeLam bn CinDen AxigirL ... BurDaki burCLari bn PaylasiCakTim ama bnDen onCE HanDanCa payLasmis :D
   
 14. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Keçi Burcu
  Zarif ve iyimser lik Keçinin tarifi için uygundur. Ayrıca huysuz olabilir ve hoşnutsuzluğu çoktur. Sıkıldığında bir sorun olduğunda başında havlu atabilir. Onların gerçek duygularını göremezsiniz. Çekici olabilir. Keçi çok yetenekli ve yaratıcıdır.


  Tahmin 2010 için
  Keçinin hayatın tüm alanlarında yeni bakış açıları olur. Asıl gücünü bilmez . Sanatsal ve yaratıcılık keçi içindir. 2010, yeni projeler ve iş teklifleri için önde gelen fırsatları ve teşvik sunmalar getirecektir. Eğer uyumlu kalabilir, değişime açık ve odaklanmış tavır alabilirse , bu yıl uzun süreli olumlu etkileri olabilir. Çalışma ve gelişmekte olan özel becerileri de bu yıl için vurgulanır. işleri değiştirmek için veya iş bulmak isteyen için, pek çok sinir bozucu anlar olabilir ve kolay olmayacaktır hedefleri. Ama daha sonra, bir iş teklifi ya da bir fırsat kendini sunacak. Hazır olun! Eylül Kasım ile ilgili başarılı çalışmalarınız için Kaplan Yılı size iyi şans getirecek. Mayıs Eylül yeni, özel arkadaşlar edinmek ve Sevdiklerinin tadını çıkarmak için olağanüstü anları olacak. Finansal işlerinizde Tereddüt ya da endişe içinde varsa, onlar emin olmak için bir profesyonel danışmanlık almak gerekir.
  Ilginç Keçi Gerçekler
  Zodiac Taşı: Zümrüt
  En iyi Saat: 1-3 pm
  Sezon: Yaz
  Burç Renkler: Yeşil, Mavi  katılıyorum aynen öle cok saol ablacım....
   
 15. benimm ben

  benimm ben Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Kasım 2010
  Mesajlar:
  827
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Benim yerim Onun yanı.. :)
  evett
  Dragon (Ejderha) Burcu:
  Enerjik iddialı ve yetenekli Ejderha kişiliğini açıklamak için tüm kelimeler olabilir. . Öte yandan, Ejderha tenezzül eden bir eğilimde olması ve patavatsız bilmeden yaptığı davranışlarda vardır. Genellikle sağlam sağlık zevk ve eğiliminde çok olurlar.


  Tahmin 2010 için
  Ejderha 2010 ‘da kendi zevkine göre çok daha çabuk ayak bulacak ve onların kanatları için hevesli olacak buda onlara yeni olanaklar sunacak Çin Zodiac diğer belirtileri olduğu gibi, Ejderha tüm açıklıklar ve fırsatlar, bu yıl içerisinde kendilerini bulacak . Bunlardan faydalanmak gerekir. Ekip çalışması güçlü yer alacak . Ejderha ilerlemeler yaşayıp kariyerinde başarılar olacak. Ejderha finansal olarak 2010 yılında gelirinde olası bir artış yanı sıra bir miktar para zammı onlara yıl boyunca güzel moral olacak. Mayıs'tan Ağustos'a arkadaşlarla olmak mümkün romantik karşılaşmalar yaşayabilir. sosyalleşme 2010Da güzel olacak. Mayıs, Eylül ve Kasım aylarında kariyer değişiklikleri görmek mümkün . Ejderha bir tatil ya da sevdikleri ile kaçış için yapabilir- böyle bir meşgul yıl, olunca onlar için buda gereklidir .

  Ilginç Dragon Bilgiler:
  Zodiac Taşı: Ametist
  Özel Çiçek: Bezelye Çiçeği
  En iyi Saat: 7-9
  Sezon: Bahar
  Burç Renkler: Siyah, Altın
   
2010 Çin burcunuz ne diyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kadınlar aslında ne diyor

  kadınlar aslında ne diyor

  1. "İyi" Bu bir kadının haklı olduğunu bildiğini ancak canı daha fazla tartışmak istemediğini gösteren bir sözcüktür. İyi sözcüğünü bir kadının nasıl göründüğünü anlatmak için asla kullanmayın aksi takdirde yeni bir tartışmayı başlatırsınız. 2. "Beş dakika" Bu kadınına göre değişmekle beraber en azından yarım saat demektir. Sadece sizin maç izlemenizi...
 2. Çin Astrolojisine Göre Burçların Uyum Tablosu

  Çin Astrolojisine Göre Burçların Uyum Tablosu

  çin astrolojisine göre burçlar çin horoskopu burclerin uyumu astrolojisi burç uyumu astrolojisi uyum
 3. arkanızdan ne diyorlar

  arkanızdan ne diyorlar

  arkanızdan ne diyorlar testi Elin ağzı torba değil büzesiniz. Konuşuyorlar işte. En çok konuştukları tarafımız ise genellikle en çok özenilen yönümüz oluyor. Ama gene de insanın kanına dokunuyor arada bir, ya da en azından merak ediyor kim benim arkamdan ne konuşuyor diye. Kim sorusunun cevabını siz bileceksiniz. Biz sadece ne konuşuluyor olabileceğini bulmaya çalışacağız. Buyrun bilimsel...
 4. Burcunuzun şeytan tarafı neler diyor?

  Burcunuzun şeytan tarafı neler diyor?

  Koç Girişim ve planlarınızı uygulamada sabırsızlık gösterebilir. Çabuk sıkılır bazen de tümüyle vazgeçebilirsiniz. Heveslerinizi tatmin ederken, kimi zaman bencilliğinizin sınırlarını bilmeyişiniz. Yani hep kendinizi haklı görmeniz Kimi zaman kendi içinizde büyüttüğünüz öfkenizle mantıksız davranabilir, inatlaşabilirsiniz. Çıkarlarınız için kurnaz davranabilir, birisi sizden daha...
 5. 2016 Burç yorumlarınız bakın ne diyor

  2016 Burç yorumlarınız bakın ne diyor

  Bir seneyi daha tamamlamak üzereyiz. Yeni seneye merhaba demeye hazırlandığımız 2015 yılının son aylarında, insanların içinde farklı kıpırtı ve meraklar oluşuyor. Bunun nedeni ise yeni gelen seneye karşı duyulan ilgi ve meraktır. Yeni senede en çok merak edilen konu 2016 burç yorumları ve yeni yılda burçları nasıl sürprizlerin beklediği konularıdır. Bizde bu yazımızda 2016 yılına karşı olan...

Sayfayı Paylaş