2010 Ekose Kıyafet Modelleri

PaSikA

Yeni Üye
Üye
2010 Ekose Kıyafet Modelleri
ekose elbise modelleri ekose etek modelleri 2010 kıyafet modası 2010 kıyafetler
Sevgili melekler geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda ekose kıyafetler çok moda...Elbiseden eteğe ayakkabıdan çantaya fulara heryerde ekose kıyafetleri görebilirsiniz...

ekose-kiyafet-modelleri2-7304.jpg


2010 Sonbahar kış modasında “okula dönüş” konsepti işleniyor. Elbiseler ayakkabılar etekler çantalar ekose desenlerle renkleniyor. Günün modasını yansıtan ekose kıyafet modelleriyle en trendi giyinen siz olabilirsiniz...


Pembe, kırmızı, mavi, mor, siyah gibi baskın renklerin kullanıldığı ekose desenlerde günlük hayat şıklığına yeni bir bakış kazandırabilirsiniz.

Tepeden tırnağa ekose giymek, görüntü karmaşası yaratabilir. Bu nedenle kıyafetinizde maksimum 2 parçanın ekoseli olmasına özen gösterin. Sadece fular takmak bile modayı takip ettiğinizin göstergesi olabilir.

ekose-kiyafet-modelleri1-7804.jpg


Pilili kısa etekler sizi çocukluğunuzun silgi kokulu yıllarına götürebilir. Şık ve parlak babetlerle, bedeninizi saran beyaz gömleklerle kombinleyebilirsiniz.

Babetler ve spor ayakkabılar ekose desenin enerjisiyle hareketleniyor. Dar paçalı kot pantolonlarınızla giymek için ideal!

2010, ekose severlerin yılı olacak. Birbirinden güzel renk ve modeldeki ekose kıyafetler arasında seçim yaparken zorlanabilirsiniz!

ekose-kiyafet-modelleri-4307.jpg

 
Geri
Üst