1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

2010 gotik modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dünyayı kasıp kavuran gotik tarzı moda tasarımcılarınada ilham oldu ünlü moda tasarımcısı Samuel Cirnansck 2010 yılı gotik modası için tasarlamış olduğu kıyafetleri defileyle gotikseverlere tanıttı şimdi size haberin devamını ve defileyle ilgili bilgileri veriyorum

Brezilya'da gerçekleştirilen Sao Paolo Moda Haftası'nda moda tasarımcısı Samuel Cirnansck, 2010 modasına farklılık getirebilen modacılardan biri oldu Avrupa'da ortaya çıkan gotik tarzın oldukça etkisinde kalan tasarımcı, sunduğu çarpıcı siyah gelinlikle oldukça beğeni topladı

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Gothic tarzı seviyorum aslında ama bazen çok aşırıya kaçıyor :)

Bunlar hoşmuş giyilebilir ölçüdeler..

Teşkkürler..

2010 gotik modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 uzun kol modası

2010 uzun kol modası

Bu modellere bayılıyroum şahsen.Neden; çok rahat olması ve çok şık durması ister jeanla ister etekle herşeyle yakışıyor.2010 senesinin trendleri arasında olacaktır haberiniz olsun=)
  2. 2010 emo aksesuar modası

2010 emo aksesuar modası

emo aksesuarları emo aksesuar 2010 modası aksesuarlari Emocuların 2010 senesinde kullanabileceği aksesuar modası belli oldu buna göre emocular işte aksesuarlarınız buyrun bakalım
  3. 2010 Sandalet Modası

2010 Sandalet Modası

2010 Sandalet Modası birbirinden şık ve güzel sandeletler bu yazda biz bayanların gözdesi haline gelecek... olarak bu sandaletleri emsal alırken topuk yapıları ve deri malzemeleri ile biraz farklı bir duruş sergiliyorlar.
  4. Maskülen modası 2010

Maskülen modası 2010

maskülen ayakkabı Modayı takip edenler bilir maskülen modasını ama bilmeyenlerimiz için ben açıklayayım. Maskülen modası;erkek kıyafetlerinin kadınsılaştırılmış halidir.Yani bir erkek elbisesini bir kadına yakışacak hale gelmesidir. Kadınların bazıları erkeksi görünmeyi çok sever.Tarzlarıda genelde pantolon, gömlek,ceket vs...olur.Eğer sizde ''bende o tarzı çok seviyorum'' diyorsanız o...
  5. 2010 Bebek Modası

2010 Bebek Modası

bebek modası 2010 bebek modası Herşeyin küçüğü ayrı bir güzel oluyor...Şu kıyafetlerin güzelliğine şekerliğine bakarmısınız melişler... Bu şortların eteklerin altından çıkan tombiş tombiş minicik bacaklar ne güzel sevilir değilmi :ehi:
Etiketler:

Sayfayı Paylaş