Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

2010 gotik modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dünyayı kasıp kavuran gotik tarzı moda tasarımcılarınada ilham oldu ünlü moda tasarımcısı
    Samuel Cirnansck 2010 yılı gotik modası için tasarlamış olduğu kıyafetleri defileyle gotikseverlere tanıttı şimdi size haberin devamını ve defileyle ilgili bilgileri veriyorum

Brezilya'da gerçekleştirilen Sao Paolo Moda Haftası'nda moda tasarımcısı Samuel Cirnansck, 2010 modasına farklılık getirebilen modacılardan biri oldu Avrupa'da ortaya çıkan gotik tarzın oldukça etkisinde kalan tasarımcı, sunduğu çarpıcı siyah gelinlikle oldukça beğeni topladı

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Gothic tarzı seviyorum aslında ama bazen çok aşırıya kaçıyor :)
    Bunlar hoşmuş giyilebilir ölçüdeler..

Teşkkürler..

2010 gotik modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah Gelinlik Gotik asya modası

Siyah Gelinlik Gotik asya modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2010 Sandalet Modası

2010 Sandalet Modası

2010 Sandalet Modası birbirinden şık ve güzel sandeletler bu yazda biz bayanların gözdesi haline gelecek... olarak bu sandaletleri emsal alırken topuk yapıları ve deri malzemeleri ile biraz farklı bir duruş sergiliyorlar.
  3. 2010 ilkbahar modası

2010 ilkbahar modası

2010 İlkbahar Modası Biz, 2010 kış modasını yeni yaşamaya başlamış olsak da moda tasarımcıları ilkbahar koleksiyonlarını hazırladılar bile! Bahar havasını hissetmek, yeni sezona dair ipuçları edinmek isteyenler için 2010 ilkbahar modası MSN Kadın’da! 2010 İlkbahar Modası Elbise, etek, ayakkabı ve aksesuarların üzerindeki çiçekleri; baharın enerjisini yansıtırken romantik bir görünüm...
  4. Meleklere 2010 modası

Meleklere 2010 modası

Bu çantadan kuzenimde de var hem kullanışlı hem de rahat.......
  5. Maskülen modası 2010

Maskülen modası 2010

maskülen ayakkabı Modayı takip edenler bilir maskülen modasını ama bilmeyenlerimiz için ben açıklayayım. Maskülen modası;erkek kıyafetlerinin kadınsılaştırılmış halidir.Yani bir erkek elbisesini bir kadına yakışacak hale gelmesidir. Kadınların bazıları erkeksi görünmeyi çok sever.Tarzlarıda genelde pantolon, gömlek,ceket vs...olur.Eğer sizde ''bende o tarzı çok seviyorum'' diyorsanız o...

Sayfayı Paylaş