2010 haziran anneleri bebeklerinin kilo-boy gelişimi

Günaydın kızlar dün oğluşumu görmeye gittim ama yine yüzünü göstermedi bize habire pipi gösterip duruyor yaramaz :D
34+2 de
Kilosu 2729 g +-398 g olabilirmiş
FL 6.88 cm
muhtemel ultrason doğum tarihimiz 01.06.2010 görünüyor

ama doktorumuz daha bir tarih vermek istemiyor hala acaba normal olabilirmi diye bekliyor ama ben sanırım kendimi sezeryana çok alıştırdım :(

bizde 32+0 da gittik kızım 1832 boyuda 43 cm biraz toparlanmış dedi doktorumuz sizce nasıl

Günaydın kızlar dün oğluşumu görmeye gittim ama yine yüzünü göstermedi bize habire pipi gösterip duruyor yaramaz :D
34+2 de
FL 6.88 cm

ama doktorumuz daha bir tarih vermek istemiyor hala acaba normal olabilirmi diye bekliyor ama ben sanırım kendimi sezeryana çok alıştırdım :(

:nazar: :nazar: maşallah bebişlerinize kızlar..

34+2 de
FL 6.88 cm

mislina maşallah oğluşuna :nazar::nazar::nazar:

selam kızlar

33+3'te Emirim:
2407 gr, fl: 6.86 boyu da yaklaşık 48.02 cm çıkıyor. 2 hafta önce bücür dediğim oğlum (boyu 3 hafta geriden geliyordu) birden boy atmış :) şimdi 2 hafta ileride çıkıyor.

Geri