2010 Haziran Anneleri

ben hala şu işten çıktı gösterme mevzusuna takıldım. doğum iznindeki hamile bayanı işten çıkaramazlar ki yasak ??

ne adi adamlar o kadar çalış çabala yaptıklarına bak. neyse sen iznine çık bencede. zaten şunun şurasında çok zamanında kalmadı. evde dinlenirsin rahat rahat

özel sektör işte asla mınnet bılmezler, benım totomo kibarca koydular tekmeyı işte. herkesın kendı işi olsun inşallah çalıştıklarımız emeklerımız boşa gıtmez en azından

ben hala şu işten çıktı gösterme mevzusuna takıldım. doğum iznindeki hamile bayanı işten çıkaramazlar ki yasak ??

ne adi adamlar o kadar çalış çabala yaptıklarına bak. neyse sen iznine çık bencede. zaten şunun şurasında çok zamanında kalmadı. evde dinlenirsin rahat rahat

öyle çıkarma değil arch izne ayrıldı gösterecek
yasalara göre izin süresinde çalıştığın yer maaş ödemesi yapmıyor
izin sonunda sen gidip ssk dan alıyorsun
o yüzden diyorlar izne çıktı gösterceğiz maaş veremeyiz diye

anam maşallah gız kocana, benım kı meyve tabagı hazırlasa 2 gun mutfak temızlerım acayıp yeteneksızdır. tarıf harıka gözukuo hemen yazıcam sagol datlım

kız kocası değil kocasının teyzesi yapıyor hahaha ama benim kocam mesela dondurmalı irmik tatlısı falan yapıyor adam tatlı manyağı baktı benden hayır yok kendini mutfaga verdi hahaha

ya o bildiğin işten çıkarma değil doğum iznindeykende işyeriyle ilişki kesiliyormuş bütün sorumluluk devlete kalıyormuş bu nedenle işveren devlete karşı çıktı gösteriyormuş anladığım kadarıyla

özel sektör işte asla mınnet bılmezler, benım totomo kibarca koydular tekmeyı işte. herkesın kendı işi olsun inşallah çalıştıklarımız emeklerımız boşa gıtmez en azından

evet vicdan denen şey kalmamış.
ulen zaten 16 hafta izin var onu da nasıl kırpalım diye uğraşıyorlar.
dediğin gibi onca emek ver, sonra kıymetini bilmesinler. bende 1 haziranda izne çıkıcam güya bakalım ne diyecekler.

öyle çıkarma değil arch izne ayrıldı gösterecek
yasalara göre izin süresinde çalıştığın yer maaş ödemesi yapmıyor
izin sonunda sen gidip ssk dan alıyorsun
o yüzden diyorlar izne çıktı gösterceğiz maaş veremeyiz diye

ya o bildiğin işten çıkarma değil doğum iznindeykende işyeriyle ilişki kesiliyormuş bütün sorumluluk devlete kalıyormuş bu nedenle işveren devlete karşı çıktı gösteriyormuş anladığım kadarıyla

öyle mi oluyormuş ?? neyse ben çok anlamıyorum bu prosedürlerden. esmer az çok biliyordu o da yok. asneba ile lovefun nerde onlara sorardık

anam maşallah gız kocana, benım kı meyve tabagı hazırlasa 2 gun mutfak temızlerım acayıp yeteneksızdır. tarıf harıka gözukuo hemen yazıcam sagol datlım

kız kocası değil kocasının teyzesi yapıyor hahaha ama benim kocam mesela dondurmalı irmik tatlısı falan yapıyor adam tatlı manyağı baktı benden hayır yok kendini mutfaga verdi hahaha

sagır duymaz uydurur, amma sallamışım kocası dıye he he ,,teyzeye maşallah o zmaan :meri:

maşallahını geri al hahaha
kocası yapmıyormuş, kocasının teyzesi yapıyormuş

evet vicdan denen şey kalmamış.
ulen zaten 16 hafta izin var onu da nasıl kırpalım diye uğraşıyorlar.
dediğin gibi onca emek ver, sonra kıymetini bilmesinler. bende 1 haziranda izne çıkıcam güya bakalım ne diyecekler.

ellerıne duşmuşuz ozel sektorun hıç acımaları yok, bende sınır oldum geçmişte başvuru yaptıgım bır kaç çok ıyı şirket göruşmeye çagırdılar beıni, şansa bak 3 yıl bekledım bankalarda surundum bu esneda adamlar şimdı döndu bana kısmet

Geri