2010 Haziran Anneleri

maaş dengesizlikleri bırakın sektörleri aynı işyerinin içinde bile oluyor maalesef.
Önemli olan huzur bence işyerinde o yoksa ne kadar kazanırsan kazan bi süreden sonra hiçbir anlamı kalmıyor

ööle demeyin valla içinizde en ağır çalışanınız benimdir. tesis kontrolüne gittiğimde ki bu tesis herzaman bir dağ başında olur, toz toprak en az iki vardiya prosesi kontrol ederim. hele son seferinde tesis yeni devreye alınıyordu ve ben 3 gece sahurda yattım sabah ilk vardiya ile iş başı yaptım, ve bütün bu süre zarfında ayakta dikildim, ellerim bileklerime kadar çamurun içindeydi. ankaraya dönerken uçağa sedyeyle taşıdılar. hamile kalınca ofiste oturabildim bu kadar uzun süre...

sana bişicik dimedik ki zaten yiwwrum bizim gözümüz çaycının yerinde

arc sen reklamcı olcam dedin bi kere bana neee

maaş dengesizlikleri bırakın sektörleri aynı işyerinin içinde bile oluyor maalesef.
Önemli olan huzur bence işyerinde o yoksa ne kadar kazanırsan kazan bi süreden sonra hiçbir anlamı kalmıyor

doğru diyorsun şimdiki işime başlarken eski işimden düşük maaşa başladım çünkü orada huzurum yoktu. her gece kafamı yastığa koyunca işe gitme stresi başlardı bende. şimdi kafam rahat işimi yapıyorum, onun haricinde karışanım yok

nan evde çalışıyorum ben, işim pc ile alakalı sadece

bak hala konuşuyor :boink:
bu aralar bende eve iş götürüyorum yetişmiyor çünkü. ama cumarteside akşama kadar işteyim :(

sana bişicik dimedik ki zaten yiwwrum bizim gözümüz çaycının yerinde

arc sen reklamcı olcam dedin bi kere bana neee

yannız arkaaşlar yabancı şirket dedim. orada bizdeki gibi çaycı felan yok, ortada bir kahve makinası bir de bulaşık makinası var. akşam giderken herkes fincanını makinaya koyuyor temizlikçi var sadece o çalıştırıyor makinayı.

akşama kadar dime
sallama :çitos:
3 e kadar iştesin :çitos:

bu da beni takip ediyor hahaha
bazen 4-5 gibi de çıkıyoz naberrrr

yannız arkaaşlar yabancı şirket dedim. orada bizdeki gibi çaycı felan yok, ortada bir kahve makinası bir de bulaşık makinası var. akşam giderken herkes fincanını makinaya koyuyor temizlikçi var sadece o çalıştırıyor makinayı.

leach şimdi kıvırma çaycı dedin 1500 euro maş alıyo dedin. unutmadık unutturmayacağız :çitos:

Geri