2010 Haziran Anneleri

bu arada valla soğukkanlılığından ötürü arkadasını da kutluyorum ben olsam düşünemiyorum..
ortalık karışmıştı coktan hayatta sabredemem hele ki böyle bişeye hiç sanmıyorum ya

Gülkurusu kocasının evdekı ona karşı hareketlerınde hiç değişiklik olmamışmı.face de ya da maillerde bulmasa farketmıyecekmiydi acaba ya.nekadar zor bı durum.ben kocama dıyorum hep uykunda öldürürüm seni.malu iri uyanıkken haklayamamda.bıara ciddi ciddi kafayımı yedin diyodu bana:)
adam tırscak senden hee

bu arada valla soğukkanlılığından ötürü arkadasını da kutluyorum ben olsam düşünemiyorum..
ortalık karışmıştı coktan hayatta sabredemem hele ki böyle bişeye hiç sanmıyorum ya

öyle deme bu işler başa gelince çok farklı oluyor. bencede şimdi sakin olması daha iyi.
biraz daha net karar verebilir böylelikle.
allah kimsenin başına vermesin çok zor işler

öyle deme bu işler başa gelince çok farklı oluyor. bencede şimdi sakin olması daha iyi.

ben sakin davranmaya çalışsamda beceremem kesin yüzümden anlaşılır
ben üzüldüğümde çok fena oluyorum yani ne ben kendimi toparlayabiliyorum
nede biri beni toparlaya biliyor
o haldede nasıl rol yaparım ne kadar inandırıcı olur hiç bilmiyorum

Gülkurusu kocasının evdekı ona karşı hareketlerınde hiç değişiklik olmamışmı.face de ya da maillerde bulmasa farketmıyecekmiydi acaba ya.nekadar zor bı durum.ben kocama dıyorum hep uykunda öldürürüm seni.malu iri uyanıkken haklayamamda.bıara ciddi ciddi kafayımı yedin diyodu bana:)

ya ne çatlaksın kız, aldatmak ısteyen adamın önunde dağ olsan duramazsın, yıne yapar yıne yapar, korkutsa ne yazar, yoldan çıkmasınlar ne dıyım

adam tırscak senden hee

ben bılıyorum ona yapacaklarımı, suratına tukurmeyen ne olsun. ama sabredıcez.

aslında şöyle bır şey bulduk 3 gun önce gece 12 de faceden bırı ıle yazışmış ama o gece bebegı ateşlendıgı ıçın acildelermiş yazışması mumkun degıl dedı. telden yazışsa mobl dıye yazıyor kafamız karıştı, şimdı sıkı takıpteyız

olaylar karşısında her zmn soğukkanlı olmakta fayda vardır ztn akıllıca hareket etmekte.ama beni tanısan anlardın dayanamayacağımı :)
savaş çıkarırdım herhalde ay düşünemiyorum bile bu deli tarafım bazen başıma iş acıyor cok ama gene de çok seviyorum bu gözükara deli halimi ve vazgecemiyorum napim elimde değil :)

Geri