2010 Haziran Anneleri

ayy bir gittin esmer doğurmuş ne güzel . allah kızına ve kendisine sağlık versin.
zeynepcim senin kızında abla oldu bak artık. göbeği bile düştü :)

bizde ondan alcazda, kuzenim dediki 3 tane braun bozuldu, şimdi karar veremedik hangi marka alsak diye. sizin ki ne?

leach rüyamda seni gördüm bu gece.
gelinlik giymişsin ama göbek kısmı transparan. saçlarını da platin sarısı yapmışsın. diyorum bu ne hal aynı banu alkan a benzemişsin :)

ZEYNEPCİM PEK GİREMİYORUM face yazdım ama burdanda yazayım ALLAH ANALI BABALI BÜYTSÜN RABBİM HAYIRLI SAĞLIKLI ÖMÜRLER VERSİN İNŞallah.

Sağol canım benim darısı başına inşallah. bende facede cevap veremedim kimseye birtürlü fırsat bulup.

bak sen yaramazaaa...
maasallah ona
ayy ne guzel seyler yaısyosun darısı basımıza ınsallahhh...

demek gobegıde dustu ohh rahatlamıssınızdır ıyıce.
ılk bıcı bıcısını yaptırdınmı

Dün silme banyosu yaptırmıştık göbeği düşmeden önce bugün pansumanına devam edicez orası biraz hassas gibi zaten düştükten 2 gün sonraya kadar pansumana devam edin dedi doktor yarın babasıda evdeyken yıkıcaz

benim en korktuğum şey şu alt açma işi işte ...
başarabilirim inşallah

Biliyorsun benimde enbüyük kabusumdu geceleri rüyama giriyordu hastanede açamadım hiç ama çıktığımız akşam annem uyuyordu çocuğu kakalı bırakamayacağım için iş başa düştü yaptım ilk 2 si yarım yamalak oldu bide göbeği düşmeden alt açmak biraz zor oluyor bağlarken önünü kıvırmak gerekiyor.Ama 3. alt açmadan sonra sanırsın 5. çocuğum insan rahatlıyor dert etme sakın.

bizde ondan alcazda, kuzenim dediki 3 tane braun bozuldu, şimdi karar veremedik hangi marka alsak diye. sizin ki ne?

bende kulaktan ölçer braun var çok rahat oluyor ilk bir hafta hergün ateşini ölçmek gerekiyormuş her ihtimale karşı hastanede koltukaltından ölçenlerden verdi ama Ayşe Naz onlarla çok ağlıyor ve uzun sürüyor onunla ölçmek o yüzden ben uyurken 2 saniyede braunla ölçüyorum

Zeynebın kızı işiyormuşya kızlar o kız bıde benım paşamı düşünün gecen gün değiştirirken işedi nerdeyse yüzüme geliyordu elimle zor tuttum :)

Sorma Ceylancım benim kız her alt açmama denk getiriyor valla. Erkek bebekler yapar genelde dikkat et sırf senin suratına değil kendi suratınada getirmeyi beceriyor erkekler yeğenim herseferinde isabet ettirirdi valla :) Bu arada senide tabrik ederim hayırlı uğurlu olsun bebişin Allah analı babalı büyütsün

Geri