2010 Haziran Anneleri

slm kılzar benım de bır arkadasım herseyı normalken
sırf korktugu ıcın sezaryan oldu .. 3 gün önce .
masallah cok tatlı bır bebegı var ..emerken duruyo annesının gözlerının ıcıne bakıyo
ya o an bıttım anlatamam.....

benim üst komşum arce nin dişi archininde çişi sonucu burda buluştuk:)
sonra minevrada geldihahaha
:pasi::pasi:hahahahahahahahahahahaha
dae bak yarın olabilir yarın ayın 30 u içinde 3 var :)
ay yok yarın pazar hafta sonu olmasın yarın sancılanıyım pazartesı dogsun
benimkide diyoki durdu durdu bari 2 hafta daha dursun babası arkadaşlarıyla denize gidicek
ay bu adamlar da ayrı bı sınırler
hep kendılerını dusunuyolar

heh sımdıde abım arıyo
bugun dogum gunude
son ıkı haftadır 29 mayısta door dıye sınır edıyo benı
gece 12 ye kadar vaktım varmıs

kızlar birde size sorm olcak dün biraz yürüdüm işlerim vardı

cok yürüyünce şeyimin kemikleri acıyor yatakda dönerken bile zor dönüyorum sizdede oluyormu

kız avaş avaş anca topla süpür sil toz al banyoyu hallet tatlı yapcam dolma sarcam börek yapcam ...... büsüürü iş 1 iş 2 dinlenle anca olur

valla ya topic bir ilk yaşıyor. cumartesi günü herkes burda.
evet dae aslında sana süpriz yapacaktık ama yakaladım bizi. bildin canım doğuruyorsun
:pasi:

nee 8 haziran mıııııı. bence sen ata berk i kocana ver 8 hazirana kadar o taşısın bakalım ne yapacak.

ben 2 gecedir sinek zırıltısıyla uğraşıyorum. allahtan sinek kovucu var da çözümü bulduk.

:haha::haha::haha:

yok yok bende soledım kocama 8 hazıran degılde 30 hazıran evlılık yıldonumumuzde dogurayım daha anlamlı olur dedım pekı dedı
:fırtına::yumurta:

ama süprüs bozuldu ben sımdı dooramamkı ne bıcım süprüs hazırlıyosunuz hemencık anlıyorum ıste
nutfen daha profesyonelce hazırlanın
tum sevkım kactı ıste:haha:

cok yürüyünce şeyimin kemikleri acıyor yatakda dönerken bile zor dönüyorum sizdede oluyormu

ben yaklasık 3 hafta o sorunu yasadım yürürken topallıyordum
nerdeyse yatakta dönnemkte cok zor oluyordu ama ne hıkmetse
3 gündür rahatım.. ama yoruldugum zaman sol
kalcam sıcak su dökmüs gıbı yanıyor

slm kılzar benım de bır arkadasım herseyı normalken
sırf korktugu ıcın sezaryan oldu .. 3 gün önce .
masallah cok tatlı bır bebegı var ..emerken duruyo annesının gözlerının ıcıne bakıyo
ya o an bıttım anlatamam.....

ay canımmm bian sen dourdun sandım okurken :)Allah analı babalı büyütsün.bize masal gibi geliyo yazdıkların:)

:pasi::pasi:hahahahahahahahahahahaha

ay yok yarın pazar hafta sonu olmasın yarın sancılanıyım pazartesı dogsun

ay bu adamlar da ayrı bı sınırler
hep kendılerını dusunuyolar

heh sımdıde abım arıyo
bugun dogum gunude
son ıkı haftadır 29 mayısta door dıye sınır edıyo benı
gece 12 ye kadar vaktım varmıs

aynen aynen yok gece doğurma uykumuz kaçmasın haftasonu doğurma işten kaytaramam bu arada işte kendi işi babsıyla çalışıyo.ama başka işte olsa daha rahat olur kendi işi olunca gece si gündüzü belli değil.diyoki işteyken bi tel gelse eşin doğurdu deseler yok yaaa dedim.
belki dayısını dinlerde bugün gelir kızzz

o ağrı bir haftadır bende de var. resmen kukum acıyor dönemiyorum kalkamıyorum. zaten bizim kızın eli az daha aşağı inse dışarı çıkacak. şeyimin oralarda gezinip duruyor sapık :)

anlamadınmı archi özbekde benim üsttekinden.kız özbek gözünü seveyim çok ses yapma altta uyuyan vardır yazıkhahaha

hahaha tamam olay şimdi çözüldü.

kız avaş avaş anca topla süpür sil toz al banyoyu hallet tatlı yapcam dolma sarcam börek yapcam ...... büsüürü iş 1 iş 2 dinlenle anca olur

hey maşallah sana. bak dün ne okudum eğer hamileikte birden bire enerji patlaması yaşarsanız sakın iş yapmayın çünkü doğum zamanı yaklaşıyor ve o enerji doğum için açığa çıkıyor diyordu. bence sen yat dinlen. enerjini doğuma sakla :)

Geri