2010 Haziran Anneleri

Aaa neden ikizler olmasini istemiyordun ki, onun ozellikleri ne?

ayy bende ikizleri hiç sevmezdim. okulda arkadaşım vardı onun kadar kibirli çenesi düşük , kendini beğenen birini görmemiştim. bir de kuzenim var o da ikizler onunda çenesi düşüktür kimseyle anlaşamaz. hatta teyzem diyordu sakın ikizler olmasın erken doğur diye ama olmadı hahaha

ayy bende ikizleri hiç sevmezdim. okulda arkadaşım vardı onun kadar kibirli çenesi düşük , kendini beğenen birini görmemiştim. bir de kuzenim var o da ikizler onunda çenesi düşüktür kimseyle anlaşamaz. hatta teyzem diyordu sakın ikizler olmasın erken doğur diye ama olmadı hahaha
işte ben açıkça söyleyemedim aranızda belki ikizler vardır diye hahaha <ama archim saolsun özetledi.ben zaten ikizler diyince delirirdim bigün tvde rezzan kirazı dinledim.işte oda hiç sevmezmiş hamile kaldım bi baktım kızım ikizler oldu diyo.işte Allah dediki senmisin sevmeyen al sana ikizler.o zaman demiştim ki acaba benimde mi bebeğim ikizler olcak bende sevmemhahaha tutacağını bileydim başka şey derdim

işte ben açıkça söyleyemedim aranızda belki ikizler vardır diye hahaha <ama archim saolsun özetledi.ben zaten ikizler diyince delirirdim bigün tvde rezzan kirazı dinledim.işte oda hiç sevmezmiş hamile kaldım bi baktım kızım ikizler oldu diyo.işte Allah dediki senmisin sevmeyen al sana ikizler.o zaman demiştim ki acaba benimde mi bebeğim ikizler olcak bende sevmemhahaha tutacağını bileydim başka şey derdim

benimde burç takıntım yoktur ama ikizler ve terazi ile hiç hoş anılarım olmamıştı . 2 burçtan da illallah ettim. kocam terazi çıktı, kızımda ikizler olacak hahaha

allahım neydi günahım demek istiyorum. bu arada bende balık burcuyum. ikizler burcu da en iyi teraziyle anlaşırmış. hiç anlaşamadığı burç da balıkmış. baba kız artık beni kalpten götürürler
:croc:

Benim de kardesim ikizler burcu. hahaha
Ya ben burctan ziyade hamile kalinca dogum yaza gelmesine sevindim,
bende hep tatilde dogsun da okulda sene kayibi olmasin diye isterdim
. :pasi:

Benim de kardesim ikizler burcu. hahaha
Ya ben burctan ziyade hamile kalinca dogum yaza gelmesine sevindim,
bende hep tatilde dogsun da okulda sene kayibi olmasin diye isterdim
. :pasi:

bende bilerek hazirana getirdim aslında ahh salak kafam :)
yazın başında olursa hem sıcaklar bastırmadan doğururum hemde bebek yazın daha iyi büyür dedim.allahtan çocuk istediğimiz ilk ay hamile kaldım ama burç kısmını atlamışım onu düşünemedim işte

benimde burç takıntım yoktur ama ikizler ve terazi ile hiç hoş anılarım olmamıştı . 2 burçtan da illallah ettim. kocam terazi çıktı, kızımda ikizler olacak hahaha

allahım neydi günahım demek istiyorum. bu arada bende balık burcuyum. ikizler burcu da en iyi teraziyle anlaşırmış. hiç anlaşamadığı burç da balıkmış. baba kız artık beni kalpten götürürler
:croc:
ayyy archi sen hakikaten çılgınsın yaaa.benim eşimde diyo biz çok ii olcaz şunu yapcaz bunu yapcaz sen evde otur falanhahahaerkekler işte

allahım neydi günahım demek istiyorum. bu arada bende balık burcuyum. ikizler burcu da en iyi teraziyle anlaşırmış. hiç anlaşamadığı burç da balıkmış. baba kız artık beni kalpten götürürler :croc:

Hahaha artik ikisi bir sana cephe kurarlar, 2iye 1. Yandin sen kizim. :ruyam:
Sen bunlari nereden ogrendin ki, benimkisi nasil acaba? Ben oglak burcundayim esim de yay burcu, gerci boyle bir ana baba ile kizin hangi burc olursa olsun normal olmasi cok buyuk bir basari olcek. hahaha

benim eşimde balık balık burclarıda cok duygusal ve biraz içine kapalı olyorlar
ben yengeçim allah nasip ederse kızmda yengeç olcak
eşime diyorum yandın ikitane cadın olcak diyorum
oda yeterki sizin gibi cadım olsun diyor

ayyy archi sen hakikaten çılgınsın yaaa.benim eşimde diyo biz çok ii olcaz şunu yapcaz bunu yapcaz sen evde otur falanhahahaerkekler işte

çılgınlıktan deliriyorum sorma hahaha
ben razıyım kızımın babasını sevmesine. yoksa adam çocuk fikrine alışamayacak. bari kız ona cilve falan yaparsa hoşuna gider.

yoksa onun öyle kızımı alayım parka gideyim oyun oynayayım diye bir hayali yok malesef

boş kaldım kızımın odasının resimlerini çekeyim bari :)

Geri