2010 Haziran Anneleri

benim en son gittiğimde boyu yine geriden geliyodu ama artık takılmıyorum doktor doğduğunda ben bile şaşırıyorum bazen demişti 48 cm felan olsa bari diyorum yinede

dünden beri ilk defa kasık ağrılarım var..
bugun de sanki içerden kukuma bıcak saplıyorlar gibi oldu birkaç kez.. belime de bıcak saplıyolar gibi oluyo..
doguruyomuyum nan :çitos:
yok ptesiden önce doğurmayam, planlarım o gune yönelik :D

dünden beri ilk defa kasık ağrılarım var..
bugun de sanki içerden kukuma bıcak saplıyorlar gibi oldu birkaç kez.. belime de bıcak saplıyolar gibi oluyo..
doguruyomuyum nan :çitos:
yok ptesiden önce doğurmayam, planlarım o gune yönelik :D

Canim benim dedigim sanci da senin tarif ettigin gibi.
Ama dedigim gibi benimkisi hep bos cikiyor en fazla 1/2 saat suruyor devami gelmiyor. :ruyam:

kızlar meraba geçmişi okuyamıyorum bebişlerimiz geliyo maşallah.acayıp heycan yaptım hiç heycan yok dıyorum ama heycan çok sanırım çünkü dilimde uçuk çıktı.:(elhin telı yok kızlar lovefunun gönderdiği mailde.Acaba gonderebılırmısınız bende msj atmak istıyorum ona:

sanırım bunlar yalancı doğum sancısı dedikleri şeyler olsa gerek allurem :training1:

Evet yalniz anlamadigim neden bazilarimiz hissediyoruz da bazilarimiz hissetmiyoruz.
Benim bi arkadasim var o sey diyor mesela nst'de sanci cikardi benim hic haberim bile olmazdi sanci cektigimden diye.
Archii de de aynen oyle olmus ya doktor sancin var demis kendisinin haberi bile yokmus.
Ben nezaman sancim var nezaman kasilmam var hepsini hissediyorum.
Bizim dogum sancimiz onlara nazaran daha mi agir olur ki o halde?

Azicik tirsiyorum da yalancilari bile net hissediyorsam gercek dogum sancilarinda bayilirim diye. hahaha

Geri