2010 Haziran Anneleri

bende demiştim doktora sancı mancı yok acaba benım sattamı yanlışlık var dıye.oda dedıki o kişilere suni sancı veriyoz yine doğuramıyolar işte haftanın gelip gelmemesiyle alakalı değil dedibence daha nett hissetcen dıye bişey değil yani.Bı tane var dedı bende doktor 40 haftalık tık yok.Suni sancı vercem olmazsa sezaryan mecburen dedi

Canim onun numarasi da var listede.

Aaa ciddi mi ozaman normal dogum durumunda sanci hissetmek iyi birsey mi??
Ama benim dedigim sancilari yok degil onlarin sancilari oluyormus nst'de cikiyormus mesela sadece kendileri hissetmiyorlarmis, ee o sanci ile de dogum yapilmaz mi ki yine suni sanci mi verilir.
Dusunuyorum ki sanciyi yasayip ama acisini hissetmeden ne guzel dogum yaparlar oyleleri, oyle degil mi?

Kızlar ya iyice kara cahilim kusuruma bakmayın da , şu grup dediğiniz nedir, nerden bakılır nasıl üye olunur bi rica etsem beni aydınlatsanız. Ben de istiyorum ondan :ruyam:

evet ya maşallah elifzel ne güzel doğdu . alçak doktorlar kafa karıştırıyorlar anca. valla benim bu göbekten solucan kız çıkmaz herhalde . çıkarsa kalıbına yazık .

off benimde haftaya salı temizlenicek o zamana kadar doğurmıyım diyorum ev berbat durumda rezil olurum valla

sen gel benim evi gör kasırga geçmiş gibi. halıları da yıkamaya verdik salı alıcaz o zamana kadar doğurursam yandım
bu arada benim kukuma hep ağrı giriyor oturdum mu kalkamıyorum . salıya kadar doğurmam inşallah

siz ne güzel doğum tarihlerinizi biliyorsunuz. biz bilmediğimiz için heyecan da yapamıyoruz aslında bilmemek daha mı iyi acaba ??