2010 Haziran Anneleri

Evet yalniz anlamadigim neden bazilarimiz hissediyoruz da bazilarimiz hissetmiyoruz.
Benim bi arkadasim var o sey diyor mesela nst'de sanci cikardi benim hic haberim bile olmazdi sanci cektigimden diye.
Archii de de aynen oyle olmus ya doktor sancin var demis kendisinin haberi bile yokmus.
Ben nezaman sancim var nezaman kasilmam var hepsini hissediyorum.
Bizim dogum sancimiz onlara nazaran daha mi agir olur ki o halde?
Azicik tirsiyorum da yalancilari bile net hissediyorsam gercek dogum sancilarinda bayilirim diye. hahaha

bende demiştim doktora sancı mancı yok acaba benım sattamı yanlışlık var dıye.oda dedıki o kişilere suni sancı veriyoz yine doğuramıyolar işte haftanın gelip gelmemesiyle alakalı değil dedi:)bence daha nett hissetcen dıye bişey değil yani.Bı tane var dedı bende doktor 40 haftalık tık yok.Suni sancı vercem olmazsa sezaryan mecburen dedi

kızlar meraba geçmişi okuyamıyorum bebişlerimiz geliyo maşallah.acayıp heycan yaptım hiç heycan yok dıyorum ama heycan çok sanırım çünkü dilimde uçuk çıktı.:(elhin telı yok kızlar lovefunun gönderdiği mailde.Acaba gonderebılırmısınız bende msj atmak istıyorum ona:

Canim onun numarasi da var listede.

bende demiştim doktora sancı mancı yok acaba benım sattamı yanlışlık var dıye.oda dedıki o kişilere suni sancı veriyoz yine doğuramıyolar işte haftanın gelip gelmemesiyle alakalı değil dedi:)bence daha nett hissetcen dıye bişey değil yani.Bı tane var dedı bende doktor 40 haftalık tık yok.Suni sancı vercem olmazsa sezaryan mecburen dedi

Aaa ciddi mi ozaman normal dogum durumunda sanci hissetmek iyi birsey mi??
Ama benim dedigim sancilari yok degil onlarin sancilari oluyormus nst'de cikiyormus mesela sadece kendileri hissetmiyorlarmis, ee o sanci ile de dogum yapilmaz mi ki yine suni sanci mi verilir.
Dusunuyorum ki sanciyi yasayip ama acisini hissetmeden ne guzel dogum yaparlar oyleleri, oyle degil mi?

Kızlar ya iyice kara cahilim kusuruma bakmayın da , şu grup dediğiniz nedir, nerden bakılır nasıl üye olunur bi rica etsem beni aydınlatsanız. Ben de istiyorum ondan :ruyam:

anaaam bak bunu yeni öğrendim..
elifzel 3500 küsür doğmus.. elh de bu kızı 3000 yapamadım diye geziyordu..
kilosu fln bayagı geriydi hep bebişin..
şimdi anca 3000 lerde fln doğması lazımdı doktorun söylediğine göre.
bu ultrasonlara inancımı valla tamamen kaybettim..
amaaan sağlıklı doğsunlar da valla
ay benim de ptesiyi saymazsak 4 günüm kalmış :deli:
yarın da kontrolüm var :deli:

evet ya maşallah elifzel ne güzel doğdu . alçak doktorlar kafa karıştırıyorlar anca. valla benim bu göbekten solucan kız çıkmaz herhalde hahaha. çıkarsa kalıbına yazık .

off benimde haftaya salı temizlenicek o zamana kadar doğurmıyım diyorum ev berbat durumda rezil olurum valla

sen gel benim evi gör kasırga geçmiş gibi. halıları da yıkamaya verdik salı alıcaz o zamana kadar doğurursam yandım :)
bu arada benim kukuma hep ağrı giriyor oturdum mu kalkamıyorum . salıya kadar doğurmam inşallah

kızlar meraba geçmişi okuyamıyorum bebişlerimiz geliyo maşallah.acayıp heycan yaptım hiç heycan yok dıyorum ama heycan çok sanırım çünkü dilimde uçuk çıktı.:(elhin telı yok kızlar lovefunun gönderdiği mailde.Acaba gonderebılırmısınız bende msj atmak istıyorum ona:

siz ne güzel doğum tarihlerinizi biliyorsunuz. biz bilmediğimiz için heyecan da yapamıyoruz :) aslında bilmemek daha mı iyi acaba ??

Geri