2010 Haziran Anneleri

Canım sen geç yatak odana al bebişini yanına güzel havalandır odanı güvendiğin kişiyi yanına al kapıyı kapalı tut bırak ne yenecekse yapsın yesin dursunlar ben de öle yapmayı düşünüyorum eşimi de tembihledim odaya girip çıkmasınlar uyuyolar emiyo faalan de diye. Ne kadar işe yarar bilmiyorum ama önlem önlemdir.

inşallah çabucak atlatırız herkes gıder başımızdan rahatlarız tatlım. benımkınler ne yazık kı arsız, daha gelmeden balıklar rakılar hazır olsun doguma gelıyoruz diye msj atmışlar. bende rakı falan yok yazdım, dinen bebegı içki ıle kutlamak cok buyuk gunah ben ıstemıyorum dedım. kırılmışlar annemı aradılar, gönullerını aldırmaya çalışıyorlar bende hıç bişey demedım. annem tutturdu rakı balık yaparlar sen karışma falan dıye iş inada bındı kendılerı bıle getırse ıçırmıycem evımde. yanı bunalımlardayım kuşum. bende normal degılım çok gergınım. kımseye tavız vermek ıstemıyorum tadını almak ıstıyorum dogumumun, dugunumu hıç birşeyı anlamadım bu yılışıkları alttan alıcam dıye, yıne bu haksızlıgı yapmıycam kendıme. neyse bır dokun bın ah işit benden. ben kaçtım kızlar ütü var beklıo benı. yazarım yıne sevgıler herkese

Gulkurusuu haklisin canim yaa ne anlayissiz insanlar sen dogum yapar yapmaz basina ucusecekler birde yatili kalicaklar, insan biraz toparlanmani dinlenmeni bekler cok sinir oldum simdi. Sende arkadaslarin dedigi gibi cekil odana hic karisma onlara ne halleri varsa kendileri gorsun sakin ev sahibilik yapma, sonucta sen davet etmedin demi, ay birde msj atiyorlar sunu bunu hazir et diye. :training1:

allah yardımcın olsun gulkurusu ne diyim sen onları allaha havale et nede olsa allhım senin gönlünden geceni biliyor

o yüzden kendini sıkıntıya sokma bebekte stres yapmasın annesi inşallah sütünde cabuk gelir

inşallah çabucak atlatırız herkes gıder başımızdan rahatlarız tatlım. benımkınler ne yazık kı arsız, daha gelmeden balıklar rakılar hazır olsun doguma gelıyoruz diye msj atmışlar. bende rakı falan yok yazdım, dinen bebegı içki ıle kutlamak cok buyuk gunah ben ıstemıyorum dedım. kırılmışlar annemı aradılar, gönullerını aldırmaya çalışıyorlar bende hıç bişey demedım. annem tutturdu rakı balık yaparlar sen karışma falan dıye iş inada bındı kendılerı bıle getırse ıçırmıycem evımde. yanı bunalımlardayım kuşum. bende normal degılım çok gergınım. kımseye tavız vermek ıstemıyorum tadını almak ıstıyorum dogumumun, dugunumu hıç birşeyı anlamadım bu yılışıkları alttan alıcam dıye, yıne bu haksızlıgı yapmıycam kendıme. neyse bır dokun bın ah işit benden. ben kaçtım kızlar ütü var beklıo benı. yazarım yıne sevgıler herkese

canım ya allah yardımcın olsun
bizlerde kırklı kadının yanına gitmezler hele erkekler hiç gitmez
kırkı çıkmadan sadece çok yakınları gelir oda 10-15 dk geçmiş olsun demeye
sizinkilerde bu anlayışın olmaması çok yanlış
allah sabır versin biraz zor olacak senin için
evinde 15-20 kişi varken duyarsız olmakta çok zor ama sen yinede takmamaya çalış ki stres olup üzülürsen sütün filan gelmez allah korusun

Son düzenleme:
Ozbek evet canim oyleyim. :pasi:
kayseriye iki kere geldim hiltonda kaldım 1 ece 2. gelişimdede hiltonun tam karşı cadesinde cıragan otelde kalmıştık sadece carşı cok hoşuma gitmişti trafiğe kapalı ve hersey bir yerdeydi
birde carsının girişinde bir iskenderci vardı cok katlı o iskederin tadını unutmam birde develi tarafına gitmiştik kayseriden oraya cıkarken evleri cok beğenmiştim

Geri