2010 Haziran Anneleri

allure o anlattığın şeyi bende yaşıyorum
wcde idrarımı yapıyorum siliyorum
tam kalkacam gelmeye devam ediyor bekliyorum az az geliyor siliyorum
sonra yine damla damla geliyor
ben idrarımın devamı olarak düşünüyorum

Stella evet canim aynen anlattigin gibi, sizlerde de olmasi rahatlatti beni normal ozaman demek ki. :ruyam:

sidikliler napıyonuz hahaha
1 saat önce foruma girdim ama sağolsun kızım yazmama müsade etmedi. şimdi uyuttum da geldim.
yaşasın artık sütüm geliyor çok sevinçliyim:pasi:
ne zormuş bu süt meselesi yaa. ya gelmez ya ucu acır . hamileler bugünlerin tadını çıkarım sonra acı günler sizi bekliyor :)

bu arada bende doktor arıyorum ama evime yakın olsun istiyorum. doğum yaptığım hastanede çok iyi bir doktor var ama oraya da 2 arabayla gidiliyor. bilmiyorum ne yapacağım.

selam kızlar,
o yaşadığınızı ben de birkaç gündür her seferinde yaşıyorum hem de! ilk defa olduğunda tırstım noluyor nan dedim suyum mu geliyor :) sonra düşündüm burdan birisi daha önce aynı seyi yazmıstı çok hissizleştim diye belirtmişti hatta bitti diye kalkıyorum sonra gene geliyor falan diye.rahatladım..bgn de sizi okuyunca gülesim geldi he :) neyseki benzer şeyler yaşıyoruz ve bu da bize örnek temsil ediyor rahatlıyoruz dedim kendi kendime..
bu sabah doktora gittim.tarih ve saat kesinleşti kızlar çok heyecanlı ama bende eser yok henüz ne zmn heyecanlancam bilmiyorum :)
16.06.2010 çarşamba sabah saat 9.00 da kızım dünyaya gelecek allahın izni ile inşallah sağlıkla..
bgn kg.su 3200 cıktı ultrasonda.doktor da en iyi ihtimal su anda kg.su 3300 en kötü ihtimal de 3000 dedi.ben de iyi dedim.ztn pek güvenim yok bu ultrason ölçümlerine benim.doğsun görcez boyunu posunu sağıklı olsun da :)
bu arada 10 misafir mi var herkes misafire düşüyor sanırım :)

sidikliler napıyonuz hahaha
1 saat önce foruma girdim ama sağolsun kızım yazmama müsade etmedi. şimdi uyuttum da geldim.
yaşasın artık sütüm geliyor çok sevinçliyim:pasi:
ne zormuş bu süt meselesi yaa. ya gelmez ya ucu acır . hamileler bugünlerin tadını çıkarım sonra acı günler sizi bekliyor :)

bu arada bende doktor arıyorum ama evime yakın olsun istiyorum. doğum yaptığım hastanede çok iyi bir doktor var ama oraya da 2 arabayla gidiliyor. bilmiyorum ne yapacağım.

ay canım benim süper haber şifa olsun asyaya löp löp et olsun sütün :pasi:

Geri