2010 Haziran Anneleri

selam kızlar
rıza beyle görüştüm doktorun yaklaşımı şu oldu 39 hafta boyunca bi doktora gitmişsin o seni takip etmiş
ben şimdi bir muayenede diğer doktorunun dediği yanlıştır yada doğrudur diyemem dedi
sorduğum sorularada yorum yapmak istemedi
sen doktorunla hallet dedi ve güven doktoruna dedi
asılnda adamın yaklaşımı çok güzeldi ve çok yatıştırıcı konuştu
istediğim cevapları alamasamda tutumunu beğendim
öle işte kızlar
pazartesi doktorumla görüştüğümde belli olacak herşey

dogru olanı soylemıs bence
sımdı baska bısey solese senın morelın bozulacak belkıde bu dr a gıttıgıne pısman olup onun stresını yasayacaktın.
hayırlısı neyse o olsun canım.
kızını saglıkla kucagına aldıktan sonrası hıc onemlı degıl

öyle canım, biz doktorumla doğumu hiç konuşmamıştık
son anda belli olur diyordu hep
herşey normal gidiyor diyordu
bende 40 haftaya kadar normali bekleriz olmazsa sezeryan diye düşünüyordum
birden sezeryan diyince bende kabullenemedim dün korku heycan şaşkınlık hepsini aynı anda yaşadım
ama bugün daha mantıklı düşünüyorum
hayırlısı olsun önce sağlık gerisi çokda önemli değil

kızlar merhaba ...daecim bugün doktora gittim bende 18 ine sezeryan günü verdi bana ama epidural yapalım dedi...benimki ilki genel olmuştu epidural deyince birden heycana kapıldım.

selam kızlar
rıza beyle görüştüm doktorun yaklaşımı şu oldu 39 hafta boyunca bi doktora gitmişsin o seni takip etmiş
ben şimdi bir muayenede diğer doktorunun dediği yanlıştır yada doğrudur diyemem dedi
sorduğum sorularada yorum yapmak istemedi
sen doktorunla hallet dedi ve güven doktoruna dedi
asılnda adamın yaklaşımı çok güzeldi ve çok yatıştırıcı konuştu
istediğim cevapları alamasamda tutumunu beğendim
öle işte kızlar
pazartesi doktorumla görüştüğümde belli olacak herşey

Canım doktor çok doğru sölemiş zaten hakkında hayırlısı ne ise o olur canım hiç merak etme sen . allahın izniyle biran önce Beril hanım sağlıkla istediğin gibi dünyaya gelir inşallah . Sonuçta doktorunda her riski sölemek zorunda. Rahatlamana çok sevindim sezeryandan da hiç korkma sen sakin olursan herşey daha rahat olur kendine ve doktoruna güven canım . :leylek

kızlar bebeklerın fotoları nerde cok merak edıyorum yaaa

burda değil :)
mail olarak birbirimize gönderiyoruz resimleri. topiclerde bulamazsın canım

öyle canım, biz doktorumla doğumu hiç konuşmamıştık
son anda belli olur diyordu hep
herşey normal gidiyor diyordu
bende 40 haftaya kadar normali bekleriz olmazsa sezeryan diye düşünüyordum
birden sezeryan diyince bende kabullenemedim dün korku heycan şaşkınlık hepsini aynı anda yaşadım
ama bugün daha mantıklı düşünüyorum
hayırlısı olsun önce sağlık gerisi çokda önemli değil

stella benim doktorumda hep son anda doğum şeklin belli olur dedi. bende hep tereddüt yaşadım. ya son anda beni sezaryana alırsa diye. ama gerçekten de doktorumun dediği oldu son anda herşey belli oldu ve beni normal doğuma aldı. sende doktoruna güven. sonuçta bazı şeyleri bizden daha iyi biliyorlar. sezaryan derse de vardır bir bildiği. kendini şartlandırma

Geri