2010 Haziran Anneleri

kıslar oglum sabahtan berı durmuyo her zamnkı gıbı 10 da uyandı ıkına ıkına kak yaptı hala ıkınıyo 2 saattır memede arada sancı gelıyo heralde vıyaklıyo karnına masaj sırtını sıvazlamak hıc bırı kesmedı 5 dk once yıne yatırdım bakalım yıne vıyaklayarak kalkıcakmı
sınırden oturdum aglaım valla
basım arıyo kendımı cok halsız hıssedıyroum
morelım bozuluyo

bılgeyı aradım sımdı o gelıcekte yıkıycaz bakalım belkı o zamn rahatlar
cocugum sancıdan kıvranıyo resmen o kıvrandıkca ben daha beter oluyorum

kıslar oglum sabahtan berı durmuyo her zamnkı gıbı 10 da uyandı ıkına ıkına kak yaptı hala ıkınıyo 2 saattır memede arada sancı gelıyo heralde vıyaklıyo karnına masaj sırtını sıvazlamak hıc bırı kesmedı 5 dk once yıne yatırdım bakalım yıne vıyaklayarak kalkıcakmı
sınırden oturdum aglaım valla
basım arıyo kendımı cok halsız hıssedıyroum
morelım bozuluyo

bılgeyı aradım sımdı o gelıcekte yıkıycaz bakalım belkı o zamn rahatlar
cocugum sancıdan kıvranıyo resmen o kıvrandıkca ben daha beter oluyorum

gece ben öyleydim 2.5 saat uğraştım uyusun diye uyumadı. bir ara ağlayasım geldi sıkıntıdan. sende Ataberk i yıka rahatlar o zaman. sıcaktan bunalmıştır. ben asyaya dünden beri kısa kollu giydiriyorum az daha rahat etti.

rezene çayı içiriyor musun dae?? ben hergün 3-4 kaşık veriyorum gazı olmasın diye.
bir de kendim içiyorum sütümden de geçermiş.

kızlar bnmde gecem youn mesaili gectı aynen oglan3.30dan5e kadar emdik sonra uyumadık en son sınrlndım yattm kocam sustrmya calıştı cocuuu bı baktık annem geldi aldı bicocuga bakamdnz dıye. Arc bizm doktormzda minyatur bebek dıye sevıyor oğlumu nezmn buyuck bunlarr

Kızlar merhaba! Aşağıda bitek Dae görünüyo ama ben ortaya merhaba diyeyim dedim.. :D
Tabi Dae merhaba da diyeyim... :deli:
Oğlum uyuyo ama gıcır gıcır etmeye başladı şimdi.. Of gene uyanacak, gene meme isteyecek... :deli: :deli: Aman be!!! Şu acılarım ve acılarımdan doğan korkularım bitsin artık.. Oynatmaya az kaldı... :deli: :deli:

çok sıcak yaa terledikçe daha beter kaşınıyorum ay ben uyuz oldum herhalde bu doktor bilemedi bebek şekerlerimi ayırıyorum bende hastaneye birazını götürcem birazda ütüm var onları yapıp kendimi duşa atsam diyorum ama çokda sıcak ya

kızlar bnmde gecem youn mesaili gectı aynen oglan3.30dan5e kadar emdik sonra uyumadık en son sınrlndım yattm kocam sustrmya calıştı cocuuu bı baktık annem geldi aldı bicocuga bakamdnz dıye. Arc bizm doktormzda minyatur bebek dıye sevıyor oğlumu nezmn buyuck bunlarr

ne bileyim vatozcum ya hergün bakıyorum büyümüş mü diye tabi anlamıyorum :)) kafası portakal kadar resmen.kıyafet bulamıyorum ki giydireyim herşeyi 5 beden büyük geliyor.

oğlum hala uyuyamadı 3 er dk ancak uyuyor. memede susuyor.

rezene almadım ben onura söledım bugun alcak

sende bol bol iç rezeneyi. ataberk e de yarasın gazları gitsin oğluşunun.
yazık yavruma nasıl canı yanıyordur.

Geri