2010 Haziran Anneleri

gunaydın annısler ve bebeler..
herlesın kandılı mubarek olsun..
allah bebelerımıze uzun ve mutlu bı hayat versın ınsallah

sizin ve bebişlerinizin de kandili kutlu olsun.
bebeklerimizle sağlıklı güzel bir ömür bizim olsun

geliyorum geliyorum kimsecikler yok yahuuu

Ben de çok sıkıldım bunaldım pöfffff
Bi innsan evladı niye bu kadar gaz sancısı çeker ki
Nasıldı ooo hehhh kendimi 3.kattan bıçaklamama az kaldı

slm herkese oğlumla boğuşmaktan hiç giremezs oldum bende annem hergün geliyodu bu akşam yazlığa gidiyolar 3 hafta felan yok geldi yiğiti yıkadık sonra gitti belli etmedm yanında ama o gidince hıçkıra hıçkıra ağladm peşinden napıcam ben bi başıma bilmiyorm

geliyorum geliyorum kimsecikler yok yahuuu

Ben de çok sıkıldım bunaldım pöfffff
Bi innsan evladı niye bu kadar gaz sancısı çeker ki
Nasıldı ooo hehhh kendimi 3.kattan bıçaklamama az kaldı

ahh o gazların allah cezasını versin. tam uyutuyorum ağrıyla uyanıyor. gaz ilacı kullandım kabız oldu bıraktım. herşey ayrı dert

slm herkese oğlumla boğuşmaktan hiç giremezs oldum bende annem hergün geliyodu bu akşam yazlığa gidiyolar 3 hafta felan yok geldi yiğiti yıkadık sonra gitti belli etmedm yanında ama o gidince hıçkıra hıçkıra ağladm peşinden napıcam ben bi başıma bilmiyorm

üzülme kavanozcum iş başa düşünce öyle güzel bakıyosun ki bebeğine. ben 10. günden sonra tek başıma baktım. sadece ev işleri kalıyor, ortalık darmaduman oluyor. ama ne yapalım birkaç ay dağınık olarak yaşıcaz

üzülme kavanozcum iş başa düşünce öyle güzel bakıyosun ki bebeğine. ben 10. günden sonra tek başıma baktım. sadece ev işleri kalıyor, ortalık darmaduman oluyor. ama ne yapalım birkaç ay dağınık olarak yaşıcaz[/QUOTE]

ortalık zaten artık pek toplu olucağını sanmıyorum ev işi hatta yemek bile yapabiliceğimi sanmıyorum süt sağmaya bile vaktim olmuyo oğlum çok az uyuyuo gündüz 3 saat ancak bide belki gece de o kadar o arada da ben uyuyorum ne yapıcağmı şaşırdm zeynep nerelerde kırkından sonra değişiomu bu sıpalar gerçekten ne zaman düzene geçicez acaba

hadi ya geceleri de mi uyumuyor ?? allah sabır versin canım zor gerçektende. uykusuzluk insanı çok yoruyor.
bizimkisi biraz biraz düzene girdi gibi. inşallah böyle devam eder.senin oğlunda zamanla düzelecektir.azıcık sabır lazım o kadar.

Geri