2010 Haziran Anneleri

kızlar eskiden kk.da bir arkadasımız vardı sonra üyeliğini sildirmişti benim facebookumda ekliydi.ordan msj atmış bana mailime geldi simdi.daha doğrusu arkadası mesaj atmış bilgi vermek için listesindekilere herhalde..
doğurmuş o da seyda adı hatırlıyor musunuz bilmem.36.haftadaydı o da..erken olmuş biraz ama bebek aşağıda duruyor demişti ztn.

kızlar eskiden kk.da bir arkadasımız vardı sonra üyeliğini sildirmişti benim facebookumda ekliydi.ordan msj atmış bana mailime geldi simdi.daha doğrusu arkadası mesaj atmış bilgi vermek için listesindekilere herhalde..
doğurmuş o da seyda adı hatırlıyor musunuz bilmem.36.haftadaydı o da..erken olmuş biraz ama bebek aşağıda duruyor demişti ztn.

hadi ya bende dün gece rüyamda doğuruyodum kanamam felan oluyo böle sabah kalktım allahım dedim daha çantam hazır değil ay allah korusun hazırlıksız yakalanmayalım ya her akşam hazırlıycam diyorum eve gidiyorum öyle yorgun oluyorum ki hiç içimden gelmiyo

günaydın güzellerrrrrrrrrrrrr

pembik çıkkkk kız rüyalarımdan ayyyyyy bu ay kaçıncı oldu senle yatıp senle kalkar oldum hahaha
bak anletim : dergiler varmış elinde çeşit çeşit banada gönder falan diyorum çok karanlık ama dışarısı sende kayboluyon bi ara sonra zenci bi adamla geliyonnnnn bu kim diyorum ben diyosun dergilerin hepsini ona verdim falan diyosun ayyyy gıcık oldum sana oysaki ben yağ çekmek için o kadarda gezdirmiştim seniii hahaha
ağladım durdum artıkkkkkkk

kızlar bide akşam saat 3 de öle bi sancı geldiki anlatamam 10 dk dan az sürdü ama kasıklarımda çığlık attım çok yaklaştı benim doğumum hissdiyom arceya oldum bendeeeee hahahaaha

ya kzılar ben çok iyiyim maşallah ne ağrım var ne sancım uyku düzenim geri geldi hatta çok uyuyorum dönüşlerim düzeldi bunlar iyi ama oğlumda eskisinden az hareket ediyor bu bana çok anormal geldi

fotoğraf falan çekiyordu sanırım di mi ? Eğer oysa dün geldi aklıma benim o da dedim böyle biri vardı yok oldu sonradan doğum yaptı mı ki falan diye...

günaydın güzellerrrrrrrrrrrrr

pembik çıkkkk kız rüyalarımdan ayyyyyy bu ay kaçıncı oldu senle yatıp senle kalkar oldum hahaha
bak anletim : dergiler varmış elinde çeşit çeşit banada gönder falan diyorum çok karanlık ama dışarısı sende kayboluyon bi ara sonra zenci bi adamla geliyonnnnn bu kim diyorum ben diyosun dergilerin hepsini ona verdim falan diyosun ayyyy gıcık oldum sana oysaki ben yağ çekmek için o kadarda gezdirmiştim seniii hahaha
ağladım durdum artıkkkkkkk

kızlar bide akşam saat 3 de öle bi sancı geldiki anlatamam 10 dk dan az sürdü ama kasıklarımda çığlık attım çok yaklaştı benim doğumum hissdiyom arceya oldum bendeeeee hahahaaha

:shootout::shootout::shootout:
haydaaaa hahahah
daha önce de mi gördün beni :)
onları kaçırdım bak bunu gördüm simdik..
sen nerdesin sana dergi yollayayım ben ağlama du duuuu hahaha

Geri