2010 Haziran Anneleri

hepınıze cok tesekkur ederım kızlaarrr..
darısı basınıza..

duyfercım sunnetle ılgılı bugun sordum dr uma.
yenıdoganlarda tavsıye edılıyor dogru dedı
ama bu konuda cocuk cerrahısı dr la gorus o sana daha dogru bılgı verır dedı
ama hastanemızde cok sık uyguluyo bunu dedı
cerrah yoktu hastanede o yuzden gorusemdım bı dahakı gıttıgımızde goruscez bakalım

yaptırmak istiyorum hem psikoljik açıdan hem acı acısından şuan fazla etkilenmez bilgi alırsan banada yazarsın artık

Harranlım hoşgeldin tatlım

bu harran hıkayesını anlatayım sıze, hanı kemal sunalın bi fılmı var, inşaatçı olarak çalışıyo istanbulda, maaşını alcak kuyrukta beklıyo, ondekı adam ondan daha fazla para alıyo şaban soruyo neden dıye, adam dıyor onlar sendıkalı ondan fazla para alıyorlar, şaban da dıyor ki, ---eee bende harranlıyammm :))

agzımda marştır bu harranlıyam olayı :))

bu harran hıkayesını anlatayım sıze, hanı kemal sunalın bi fılmı var, inşaatçı olarak çalışıyo istanbulda, maaşını alcak kuyrukta beklıyo, ondekı adam ondan daha fazla para alıyo şaban soruyo neden dıye, adam dıyor onlar sendıkalı ondan fazla para alıyorlar, şaban da dıyor ki, ---eee bende harranlıyammm :))

agzımda marştır bu harranlıyam olayı :))
kibar feyzo...
efsane filmdir o.

Selam Kızlar.

Esmerimde kavuşmuş meleğine hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün kız anneleri hızlı çıktık darısı bekleyenlerini başına inşallah.

Daecim Tuğberkimede maaşallah ama bebeğin kilosunu çok takma doğuma girmeden önceki usg de .ayşe naz 3.800 çıkıyordu 3.560 doğdu Allahım hayırlısını versin öncelikle. Bu arada 60-70 sancı bana inanılmaz geliyor ben 25 le doğuma girdiğim için. Zaten bende tuhaflık olduğu kesin o sancılarım biraz daha şiddetli olsa doktorları yanıltmıcaktı. Sende bir avazda hayırlısıyla kucakla oğluşumuzu ağrın sürekli olduğu için değişiklikleri fark etmeye bilirsin çok dikkatli ol bebeğim.

kibar feyzo...
efsane filmdir o.

ben çok sevıyorum eskı turk fılmlerını, herşeyı ıle harıka detaylar var, odalarda ki duvar kagıtları perdeler, bardak çanaklar, acayıp ılgımı çekıyor.

bi de hababam da hepsı tunel kazıp kaçıyo ya, mahmut hoca da tunelın başında beklıo bunları, şabandan bomba gelıyor, aaaa mahmut hoca da kaçmış :)) hala gulebılıyoruz ne guzel fılmler yapmışlar. şimdı komedı fılmı kalmadı artık turk sınemasında.

Geri