2010 Haziran Anneleri

nst ye gırdınmı canım sen

ben bugun nst de dıkkat ettımde bole agrım olunca baktıgım her zamn 40 ın ustune cıktı sancım
70lerı buldu bugun.
yanı dogru seyı sancı olarak hıssedıyorum
ama tam olarak bı tarıfı yok bunun
anlatılmaz yasanır :humble:
hayırlısı ile kurtul canım inşallah :)
ben yaşamasam da olur anlamasam da olur :) ya yok acıdan falan tırstığımdan değil de cok erken henüz benim için.biraz daha dursun içerde minik cadım..
2400 daha yaa :( nstye girdim daha önce kaç kez hiç sancı cıkmadı ama bgn gitsem mi dedim dr.a bakalım duş alayım bir rahatlayayım uzanayım eve gidince olmazsa gidicem bir doktora.en azından içim rahatlasın böyle korkmıyım doğurcammı die

kasılma olunca göbeğin kaskatı oluyor ve bebek toplanıyor bir yerde. O ara nefesim kesiliyor 30-40 sn falan sürüyor sonra gene yumuşuyor
zaten nst de de sancı değerlerim hep o kasılma sırasında yükseldi bende öyle anladım .

anladım canım benim de aynı sey bir anda nefesimin kesilmesi falan duru yamulup yumulunca oluyor ama o değil herhalde..ben bir an kasılıyorum o öyle garip hareketler yapınca.ayy ne bilim yaa bir dogursak da rahatlasak hee doğurcazmı stresinden sıkıntı geldi.acısından ağrısından geçtim ne zmn gelcekler stresi yetti yani

evli de değilim ama sizi arada ziyaret ediyoruuuuuuuum

AMAN EVLENİP NE YAPACAKSIN BOŞVER BEKARLIK EN GÜZELİ

Merhaba kizlar naptiniz?

HOŞGELDİN NAPALIM TEYZE OLDUK GENE. ESMER DOĞUM YAPMIŞ BİR KIZIMIZ OLDU :humble:
SEN NE YAPTIN ŞEKERLERİ HALLETTİN Mİ ??

hayırlısı ile kurtul canım inşallah :)
ben yaşamasam da olur anlamasam da olur :) ya yok acıdan falan tırstığımdan değil de cok erken henüz benim için.biraz daha dursun içerde minik cadım..
2400 daha yaa :( nstye girdim daha önce kaç kez hiç sancı cıkmadı ama bgn gitsem mi dedim dr.a bakalım duş alayım bir rahatlayayım uzanayım eve gidince olmazsa gidicem bir doktora.en azından içim rahatlasın böyle korkmıyım doğurcammı die

EVE GİT DİNLEN GEÇER MERAK ETME. AYAKTA DURDUKÇA DAHA ÇOK AĞRIYOR ÇÜNKÜ

HOŞGELDİN NAPALIM TEYZE OLDUK GENE. ESMER DOĞUM YAPMIŞ BİR KIZIMIZ OLDU :humble:

EVE GİT DİNLEN GEÇER MERAK ETME. AYAKTA DURDUKÇA DAHA ÇOK AĞRIYOR ÇÜNKÜ

bence de cadı bekarlık sultanlık boşver...
ya valla anlamadım arci ilk defa bu kdr siddetli ve uzun sürdü :( sanki regl olacakmışım gibi bir sancı var.bgn cok hareketli yogun strestli bir gün geçirdim aniden koltuktan kalkıp oturmalar millete söylenmeler falan :) sanırım ondan oldu :)
neyse kızlar ben cıkıyorum son 8 iş günüm kaldı :)öpüldünüüzzzz

Evet canim yaa duydum cok sevindim, hadi bakalim liste git gide cogaliyor.
Dun esime gosterdim iyi bu kalsin bari dedi yani kelebekli olacak 100% icime sinmedi ya neyse. Sabah ta gittim ana kucagini yine de degistirdim Chicco Dreams aldim esim bunu daha kullanisli buldu.
Ondan sonra da geldim simdiye kadar manti siktik bittim yani.
Birde esimin kasa defterini girecem bilgisayara ama hic halim kalmadi her yerim dokuluyor.
Ha bu arada dun ve bugun ilk defa alttan sanci hissettim normalde karnimda kasilma vs oluyor ama resmen alt taraftan gelen sanci oldu 10 dk da bir geldi ama yarim saat icinde bitti sanirim yalanci sanci, yoksa dogum yakin olduguna dair bir haber mi bu?

daemmmmmmm nsl oldinnnnn

pembik sana damı bişey oldu ayyy benmde belim yaaa offf
daeeee arceyalık yapim azcıkkkkk 26 mayıssssssss gibi seninki içime doğduuuu gııı

kızlar benim bugün işte son günümdü ya artık görüşemeyebiliriz arada görüşürüz artık çünkü evde net yok yauff:((((((
hepiniz çok dikkat edin kendinize hayırlı doğumlar herkeseeee allahım hepimizi bi avazda kurtarsın inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ayyy ne yapcam ben çok alıştım sizlere bende birinize haber veririm mutlaka olup bitendennnnn ayy bayılzammmmmmmmmmm

Geri