2010 Haziran Anneleri

Bebegin cok yukarda degilse kanala girebilmesi lazim, ama dea gibi cok yukarda ise sanirim sadece ozaman zorlanirsin ki bunu da doktor soylemesi gerekir.
Ama yok bebegin assagida da sadece kanala girmedi ise dogum sirasinda kanala girme ihtimali de yuksek.
Icini rahat ettirmek icin ikinci bir doktora da danisabilirsin canim.

Gunaydinn..
Zeynep su sutyen isini ne yaptin, ben arkadasima essek kadar bir sterilizasyon aleti siparis verdigim icin baska bisey isteyemedim. Umarim uygun bisey bulmussundur hatta bulduysan bana da soyle :D

Canım M&S den 42 E almıştım birtane bulup diğer emzirme sütyenlerinden biraz farklı ama sonuçta emzirme sütyeni bir pakette 2 tane vardı bir beyaz bir siyah onları kullanıyorum şimdilik hamileykende onları kullanıyordum biraz eskidi bide emzirmeye başladığımdan beri sürekli aç kapa modunda olduğu için yıpranmaya başladı ama aynı beden başka bulamadım bütün M&S lere baktım her gittiğimde bakıyorum ama başka yok sinir oluyorum :(

slm kızlarr moralim çok bozuk 39+3 oldum dün kontrol vardı hala daha rahim duvarım incelmemiş 36 haftadan beri 1cm açılma aynı dün oturdum ağladım bunalımdyım kendmi normal doğuma çok hazırlamıştım p.tesi öğlen son kontrolüm var eğer bir değişiklik olmazs salı günü yani 40 haftalıkken sezeryan olcam.herşeyde vardır bir hayır elbet bizim için böyle hayırlısısa böyle olsun ama hayal kırıklığın uğradım p.tesiye kadar bir değişikilki olcağını sanmıyorum :((((((((((((((

slm kızlarr moralim çok bozuk 39+3 oldum dün kontrol vardı hala daha rahim duvarım incelmemiş 36 haftadan beri 1cm açılma aynı dün oturdum ağladım bunalımdyım kendmi normal doğuma çok hazırlamıştım p.tesi öğlen son kontrolüm var eğer bir değişiklik olmazs salı günü yani 40 haftalıkken sezeryan olcam.herşeyde vardır bir hayır elbet bizim için böyle hayırlısısa böyle olsun ama hayal kırıklığın uğradım p.tesiye kadar bir değişikilki olcağını sanmıyorum :((((((((((((((

Canım bozma moralini bebişin geleceği günü bilir sen rahat ol bol bol yürüyüş yapmaya çalış bu arada. En hayırlısı nasılsa öyle olsun inşallah

Ayşe Naz uyandı onunla ilgilenmem lazım sabah 05:30 dan beri uyumadım derin uykuya dalamıyor bebeğim var bi zoru sürekli ıkınma modunda ama kabız değil gazınıda çıkardı bakalım hayırlısı

tek tek dökülmeye başladık siteden yawrular
malum uykusuzluk,emzirme,gaz çıkarma derken hemen akşam oluyo...

dün pansuman yaptık bana
iltihabım yok gibi...
ama ağrım var biraz...

elifzel bir türlü dalgın uyuyamıyo
e tabi bende
nöbet bekliyorum her gece...

kendimi çok yorgun hissediyorum :(

Geri