2010 Haziran Anneleri

kzlar şansıma gırıyorum kımsecıkler yok yine.benım kıza kilo aldırmaya çalışıyorum.yarın kontrolümüz var ödüm kopuyo sütüm yaramadı diye.Kafayı yicem ya.....bi göğsümü hiç eremıyom sağıyorum ama oda azalıyo sanki.Ne olcak halımız ben iice bunalımdayım kızlar:(

kzlar şansıma gırıyorum kımsecıkler yok yine.benım kıza kilo aldırmaya çalışıyorum.yarın kontrolümüz var ödüm kopuyo sütüm yaramadı diye.Kafayı yicem ya.....bi göğsümü hiç eremıyom sağıyorum ama oda azalıyo sanki.Ne olcak halımız ben iice bunalımdayım kızlar:(

asneba bende merak ediyorum asya kaç kilo oldu diye. kuruntu yapıyorum kendi kendime sanki hiç büyümedi gibi geliyor.
şunu söyleyeyim ki sağmakla emzirmek arasında çok fark var. daha doğrusu bende çok farketti. bebek emince daha çok süt geliyor. makinayla o kadar süt çıkaramıyorum. ama bozma moralini sütün iyice azalmasın. bol bol sıvı tüket. zaten bunları yapıyorsundur. bende komposto içmekten helak oldum.

ilaçlar işe yaramadı mı kavanoz ?? sana da allah kolaylık versin hem sıcaklar hem hamilelik hem kaşıntıyı çekmek kolay değil. inşallah hemencecik doğurursun da kurtulursun .

doktorun verdiği ilaçları öğlen sürdüm bi ama daha işe yaramadı yatarken tekrar sürücem valla sildiye doktoruda halime acıdı bugün vücudun tepki veriyo artık baksana dedi diretme bence daha fazla dedi off hayırlısıyla bende bi kurtulsam bir an evveel artık ne şekilde olursa olsun yaa

günaydın anneler

asya da 9.30 da uyandı o saattir mememe yapışık halde. bıraktığım anda gene viyaklıyor.
asya da geceleri 3 saatte bir kalkıyor. ama 1 saata yakın emmek istiyor memeden ayıramıyorum.uykumu hiç alamıyorum o yüzden gözlerim kan çanağına döndü. misafirden dolayı da dinlenemiyorum. öğleden sonra gene gelecekler. imdattttttt
cnm buanlttklrn banaa hiç yabancı glmıyor bnmkıde meme merklısı ya emyor ya uyyuyorr:(

benımkıde hem gunduz hem gece 1 saatten fazl memde kalmak ıstıyo uyuyo agzından dusuruyo anında aranmaya baslıyo
bas edemeyınce verıyorum yalancı emzıgı
bu arada oglum gecen hafta 3540 gr a dusmustu bugun uzerınde tulumuyla tarttılar 3950 gr cıktı 150 gr ın ı kıayfete cıkıyolar 250-300 gr kadar almıs bir haftada

benımkıde hem gunduz hem gece 1 saatten fazl memde kalmak ıstıyo uyuyo agzından dusuruyo anında aranmaya baslıyo
bas edemeyınce verıyorum yalancı emzıgı
bu arada oglum gecen hafta 3540 gr a dusmustu bugun uzerınde tulumuyla tarttılar 3950 gr cıktı 150 gr ın ı kıayfete cıkıyolar 250-300 gr kadar almıs bir haftada
dae cım maşallh oglusuna benmkı hala 2500 gr da doktor 10.gundn sonra almaya baslar merk etmyn dedı ... derisi bursuk burusuk yaaa babası korkuyor hala tutmyr kemklerıne bısı olck dıye:(

aa tutmuyomu gercekten hıc..
evet canım bızde gecen hafta 8 gunlukken gıttıgımızde zayıflamıstı oglusum ılk hafta bıttıkten sonra almaya baslıyolarmıs.. senınkıde 2 haftasını doldurdugunda almıs olur
endıselenme
ee nası gıdıyo annelık

aa tutmuyomu gercekten hıc..
evet canım bızde gecen hafta 8 gunlukken gıttıgımızde zayıflamıstı oglusum ılk hafta bıttıkten sonra almaya baslıyolarmıs.. senınkıde 2 haftasını doldurdugunda almıs olur
endıselenme
ee nası gıdıyo annelık
ya cesaret edemıyor ama zorla verıyorm elınee annelık guzel ama işte benm oglanda arch ınkı gıbı meme merklısı emmeye basladımı orada uyuyor bırkmıyor mesela dun gece tam 1.5 saat emdı dınlene dınlene sındıre sındıre anam agladı memelr desen malum felc durumdaaa..cok cnm yanıyor ama yapck bişi yok:( emzik olayına daha girmedım cok kucuk dıye ama sız vermeye baslamıssnz bende vereyımmı ki:8

Geri