2010 Haziran Anneleri

archiii gardasım yoksun bugun nerelerdesınn.. benım mınıkte kak yapmaya zorluyodu yaptı emdı yatagına yatırdım vıyaklıyo bı bakem bakalım derdı neymıs yıvrumun

geldim dae :) bugün yata yata bir hal oldum. sabah asyayı sağlık ocağına götürdük topuk kanı aldılar içim gitti.

hastaneden 2500 le çıkmıştık kuzucum büyümüş 3000 gr olmuş. tabi elbiseleri çıkarsak 2900 kalıyor :) hemşire mama verme sütün yetiyor dedi çok sevindim. zaten 1 haftadan fazladır mama vermiyorum. boyu da 2 cm uzamış 51 olmuş :nazar::nazar:. çok mutluyum

geldim dae :) bugün yata yata bir hal oldum. sabah asyayı sağlık ocağına götürdük topuk kanı aldılar içim gitti.

hastaneden 2500 le çıkmıştık kuzucum büyümüş 3000 gr olmuş. tabi elbiseleri çıkarsak 2900 kalıyor :) hemşire mama verme sütün yetiyor dedi çok sevindim. zaten 1 haftadan fazladır mama vermiyorum. boyu da 2 cm uzamış 51 olmuş :nazar::nazar:. çok mutluyum

ohh ohh maasallah asya kızımıza.
cocugun sneı utandırıp duruyo kızım..
bende endıselnmeye baslıycaktım
bugun benı yalnız bı basıma bıraktın buralarda cok kızmıstım sana ama neyse affettım

:nazar:maşallah asyaya sütünün yetmeside çok güzel archi bak ilk başta gelmiyo diyodun ya bide hep

Geri