2010 Haziran Anneleri

kızlar ıısnız zormus..
enım kocamdan allah razı olsun elınden gelse emzırcekte..
gecelerı benden once kalkar tekrar uyutabılırse uyutur ata yı.
baktı olmuyo öle bana getırır.
uyudugunda falan hadı cık dısarı ben bakarım der.
saolsun gercekten cok yardımcı oluyo ben kalkınca o uyumaz mutlaka kalkar.

ne güzel dae maşallah kocana. benimkinin gece ruhu bile duymuyor arada çok mızırdanırsa niye uyumadı diye söyleniyor. o zaman da kafasını kırasım geliyor. neymiş annesini arıyomuş bebek nasıl ilgilensinmiş.tabi ben tek başıma yaptım ya bu çocuğu o yüzden ilgilenemez

kalktı cavs aranıyor memeyi sinrini bozmadn vereyim

benımkıde cok agresıf
memeyı vermeyınce delı gıbı kafa sallıyo ucunu cekıp cekıp bırakıyo ıntıkam almak ıcın =))

yavv bu haziran bebeleri niye böyle manyak çıktı hahaha
ben kendimi tek sanıyordum meğerse hepsi aynı cinsmiş. hepsi meme delisi.asya da gözünü açıyor kapatana kadar meme diye ağlıyor. yalancı emzik de almıyor . kocama diyeyim de bugün başka bir emzik getirsin belki beğenir de alır.

ne güzel dae maşallah kocana. benimkinin gece ruhu bile duymuyor arada çok mızırdanırsa niye uyumadı diye söyleniyor. o zaman da kafasını kırasım geliyor. neymiş annesini arıyomuş bebek nasıl ilgilensinmiş.tabi ben tek başıma yaptım ya bu çocuğu o yüzden ilgilenemez

yavv bu haziran bebeleri niye böyle manyak çıktı hahaha
ben kendimi tek sanıyordum meğerse hepsi aynı cinsmiş. hepsi meme delisi.asya da gözünü açıyor kapatana kadar meme diye ağlıyor. yalancı emzik de almıyor . kocama diyeyim de bugün başka bir emzik getirsin belki beğenir de alır.
kocamın hakını yemeyım dun salonda uyumusum kaldırmamıs benı 2.30 a kadar bı guzel uyumusum. oda belkı sesını duymam dıye yatmamıs
oglum uyanınca getırdı bana karnını doyurda tekrar yat dedı saolsun..
kaldırsaydı salondan uyanmasını beklerdım ata nın..
bı guzel uyumusum

hazıran analrı cok mu akllıkı cocukları akıllı olsun
hep bızım yuzumuzden böle oldu bu cocuklar
:d050:

kızlar sütün cok olması ıcın ne yıyıp ıcıyorsununz ya bı bılgı verın benım sütüm gelıo
ama gece olunca gelmıyo anlamadım bısı ..
gaz olmaması ıcın rezene cayı dıyorlar bılgınınz varmı

slm kızlar 22 haziran doğumlu spinal anesteziyle doğum yaptım 2660 kilo doğdu,

acil bana yardım edin gece catlak hemsireler mama vermiş sarılk olabilir diye gece 4 den beri uyandıramıyorum emme refleskside yok sagıp kaşıkla verdim onuda yutmuyor cünkü uayanmıyor cooooooook acele yazıyorum sonra ayrıntılı konuşuruz biri bana cevap yazsın tel mesajıma kızlar ne yapabilirim görüşürüz sonra

Canım tokken verme açken ver birde sen elinle ağzında tut ozaman bir süre sonra emiyor Ege de bir emiyor bir emmiyor bende anlamıyorum nasıl davranacağımı ama emerken mutlaka başta benim ellerimi tutuyor mememi tuttuğu gibi :)

denedim canım açken verirsem ortalığı yıkıyor iyice sinirleniyor. bazen 2 dk emiyor sonra ağzından düşünce gene sinirleniyor. şaşırdım valla

kızlar sütün cok olması ıcın ne yıyıp ıcıyorsununz ya bı bılgı verın benım sütüm gelıo
ama gece olunca gelmıyo anlamadım bısı ..
gaz olmaması ıcın rezene cayı dıyorlar bılgınınz varmı

ben kayısı kompostosu içiyorum bol bol. bir de bol su. buna rağmen gene de şakır şakır akmıyor sütüm

slm kızlar 22 haziran doğumlu spinal anesteziyle doğum yaptım 2660 kilo doğdu,

acil bana yardım edin gece catlak hemsireler mama vermiş sarılk olabilir diye gece 4 den beri uyandıramıyorum emme refleskside yok sagıp kaşıkla verdim onuda yutmuyor cünkü uayanmıyor cooooooook acele yazıyorum sonra ayrıntılı konuşuruz biri bana cevap yazsın tel mesajıma kızlar ne yapabilirim görüşürüz sonra

öncelikle hayırlı olsun özbekcim allah analı babalı büyütsün.
telde konuştuk senle altını aç poposuna soğuk birşeyler sür ama buna rağmen uyanmıyor demiştin.
bazen yenidoğan bebekelr sarılık olmasa da uyanmayabiliyor. inşallah sarılığı yoktur.

Geri