2010 Haziran Anneleri

herkese merhaba...valla kızlar normalde bebek 40 ı çıkana kadar uyur derler ama benim bebiş gece sık kalkıyo uykusuzluktan ölücem kalktığındada memeyi hemen tutuvermiyo bi 5 dk sağ sol yapıyo ağlıyo.neyin nesidir anlamadım sonradan tutuyo memeyi ama tutana kadar uğraşıyo biraz :( birde kızlar kusma problemimiz var ya kızım çok sık kusuyo nolcak bilmem

yok selencim haziran bebekleri bir garip.hiçbiri uyumuyor
ama asyayı yıkayıp uyuttum çok şükür.şimdide süt sağıyorum.

:) benim oğlanda aynı sizinkiler gibi ama inşallah geçecek diye dua diyorum bir anneannesinn yanında iyi kadıncağız helak oldu 2 evi idare edecem diye.

Bu arada bizim 36. günümüz ve bugün oğlumuz anne ve babası ile birlikte maltepe turu yaptı :) sonra süreyya plajına gittik yürüyerek süperdi aylar sonra dışarıda rahat rahat yürümek oğlumda bize 2-3 saat müsade etti :) emdirdim altını değiştirdim ve dışarı çıktık ... Haftaya sizin orada olacağız archimm

:) benim oğlanda aynı sizinkiler gibi ama inşallah geçecek diye dua diyorum bir anneannesinn yanında iyi kadıncağız helak oldu 2 evi idare edecem diye.

Bu arada bizim 36. günümüz ve bugün oğlumuz anne ve babası ile birlikte maltepe turu yaptı :) sonra süreyya plajına gittik yürüyerek süperdi aylar sonra dışarıda rahat rahat yürümek oğlumda bize 2-3 saat müsade etti :) emdirdim altını değiştirdim ve dışarı çıktık ... Haftaya sizin orada olacağız archimm

bugün bizde asyayla yakacık turu yapalım dedik ama ortalık ayağa kalktı :)
hanımefendi durmadı arabasında koşa koşa eve geldik.
haftaya taşınıyor musun mislina ?? ne güzel komşu olucaz desene

hoşgeldin. bıraktınız topiği. hepiniz çabıkk geri gelin :)

Geri