2010 Haziran Anneleri

bu arada bugün dr browns un anne göğsüne benzeyen biberonunu aldım. bebek emdikçe süt geliyor kendi kendine akmıyor. ve akşam kızım sürekli memede kalıp uyumayınca 60 cc mama yaptım verdim ve bir mucize oldu mama bitince kızım kendi kendine uyuyakaldı.
meğerse doymuyormuş :((
çok inatlaştım mama vermemek için ama malesef pes ettim. en azından akşamları yatarken karnını mama ile doyururum.şimdi gene sağdım 30 cc süt anca çıktı. kesicem bu memeleri

ücretsiz izin de alamıyoruz malesef. 4 ay izin mi olur ya . bebekler doğru dürüst beslenemiyor.
şeytan diyor işi bırak ama onu da gözüm yemiypr. ev borcumuz var. tühh yaa

Ben geldim.. Yorgun bir gün oldu bugün.. saat 16:30 da uyanan Ege, az önce uyudu.. Çok yoruldum ya.. Ba kadar saat ya emdi ya ağladı.. Sadece bir kere kaka yaptı bugün ondan mı acaba bilemedim.. Sözde bugün memelrimi sağacaktım ama emişmekten fırsat olmadı :D
Ah oğlum, canım oğlum..:deli: :deli:

ücretsiz izin de alamıyoruz malesef. 4 ay izin mi olur ya . bebekler doğru dürüst beslenemiyor.
şeytan diyor işi bırak ama onu da gözüm yemiypr. ev borcumuz var. tühh yaa

ben şuanda işe gideceğim günü 4 gözle bekliyorum ama o zaman ne olur onu bilmiyorum tabi... Ne hissederim, nekadar zorlanırım... Ama şimdi işe gidip dinlenme planları yapıyorum.. hahahahahahaha

Geri