2010 Haziran Anneleri

günaydın kızlar.
bu gece tam bir kabustu. asyanın burnu tıkalı uyuyamadı yavrum. doktorun verdiği spreyde burnunu öyle açtı ki bu seferde burnu çeşme gibi oldu. akıntıdan uyuyamadı. sabah 5 e kadar uğraştım.çaresizlik ne kötü birşey. çocuk uyuyamıyıor ve sen birşey yapamıyorsun

selam kzır buğün anneler kuzularıyla gezmeye gitti herhalde kızlar özellikle sarılık olan beişler ne kadar zamnda bir uyunanıyor ve ne kadar uyanık kalıyor bebişler ben bebiş cok uaynnamadığı için 2 saat arayla beslemeye calışıyorum su an sizce nasıl

selam kzır buğün anneler kuzularıyla gezmeye gitti herhalde kızlar özellikle sarılık olan beişler ne kadar zamnda bir uyunanıyor ve ne kadar uyanık kalıyor bebişler ben bebiş cok uaynnamadığı için 2 saat arayla beslemeye calışıyorum su an sizce nasıl

merhaba özbekcim 2 saat arayla beslemek normal.geçende doktora gittim kontrolümüz vardı bebek kaç günlük dedi 11.günümüz dedim.en az 2 saat arayla en fazlla 3 saat arayla beslemek normal dedi.ama benim kızım sürekli meme aranıyor sanki dedim.ağzını bi sağa bi sola çeviriyor çok aç gibi dedim.Hayır dedi doktor 2 saat normal çünkü bebekler doyduğunu anlamaz dedi :baby:

günaydın kızlar.
bu gece tam bir kabustu. asyanın burnu tıkalı uyuyamadı yavrum. doktorun verdiği spreyde burnunu öyle açtı ki bu seferde burnu çeşme gibi oldu. akıntıdan uyuyamadı. sabah 5 e kadar uğraştım.çaresizlik ne kötü birşey. çocuk uyuyamıyıor ve sen birşey yapamıyorsun

archii geçmiş olsun canım

Archiiii eçmiş olsun kuşum ikinizede dikkat edin kendinize bugün gelmiyorsun sanırım artık birdahakine bir araya gelebiliriz inşallah

archii geçmiş olsun canım

sağolun kızlar. ailecek hapı yutmuş durumdayız. aslında kaynanam hastalığı getirdi bize ama kabul etmiyor. kendisi bizden 1 hafta önce hasta oldu. 2-3 gün gelmedi ama ondan başka da hastalık getirecek kimse yok. öksürüp duruyor hala .
ben kendimi geçtim asyayı düşünüyorum çocuğum mahvoldu

benimkide arada öksürüyor ama çok hırıltılı ses gelmiyor
2 hafta var doktora gitmemize bakalım inşallah burnu dolmamıştır

ayy inşallah burnu dolmaz stella. çok kötü oluyorlar uykuları hep bölünüyor.dün garibim nefes alamadıkça çırpınıp durdu. içim sızladı o haline

Geri