2010 Haziran bebeklerinin odaları ve cicileri

archim odan çok güzelmiş, asya güle güle büyüsün içinde

sista bende ufak ince halı bakıyorum bebik için, bunlar çok hoş fiyatları ne

archimim çok çok güzel olmuş odası.sağlıkla büyür inşallah tam istediğim oda beyaz lake hatta kendimede böyle bi yatak odası istemiştim kısmet olmadı :)

kız o leylek uçuyor galiba bi duvarda bi dolabın kapağında:)

Son düzenleme:
Melosum cicilerin hepsi harika, askilarina bende bayildim.
Pijaman da cok hos canim.

Archii odan super olmus, dusunebiliyor musun 2 ay sonra insAllah Asya yavrun orada yaticak.

Sista bende sevdim halini cok hos canim.

Etimelo oğluşunun eşyaları çok güzel iyi günlerde kullansın :) özellikle BJK olanını çok beğendim biizm evde futbol takım renklerinden almak yasak hepimize :) malum ben BJK baba GS Dayılarda FB olunca herkes kendi istediğini almak istiyor.Birde dün birinci geceliğinden bende gördüm çok hoşuma gitti eğer başka bulamassam onu alırım demiştim :)

Archim Asyanın odası çok güzel olmuş çok ferah ve aydınlık iyi günlerde büyüsün yatağında maşallah.

Sista halı gerçekten çok şık ve şirin iyi günlerde kullanın

Çok teşekkür ederim kızlar, daha güzelleri sizin ve bebiklerinizin olsun

Archiiim gelinimin odasına bayıldım, halısı ve perdesi gelince tüm odanın ayrıntılı fotoğraflarını istiyorum ona göre

Sista Handenin halısı çok güzelmiş, güle güle kullanın

Meloşcum aldıklarının hepsi çok güzelmiş.Ya ben iki tane pijama takımı almıştım ama gördükçe bu pijamayı bende istiyorum galiba dayanamayıp alıcam bende:)

Archi Asyanın mobilyaları çok zarif ve güzel :) Gülegüle sağlıkla kullansın Asya inşallah

Sista halınız çok güzelmiş cnm gülegüle kullansın Hande..

meloş cicileriniz bir harika gecelıgınede bayıldım valla
bide hastane cıkısına bayıldım
arc odanızda cok guzel olmus
bebişlerinz gulegule kullansınn cicileriniii esyalarını

meloş herşey çok güzel canım sağlıklı günlerde giyin bebişin ve sen maşallah

archi valla gerçekten çok güzel oda takımın
mışıl mışıl yatsın asya kızımız içinde sağlıklı
uzun ömürler versin rabbim hepimizin meleklerine inşallah

kızlar bebıslerınızın hem gıysılerı hemde takıımları süperrr allahım saglıkla sorunsuz dogum nasıp etsın ınsallah ve bebıslerrrınızzzz gule gule kullansın hepsını....darısı bızım basımıza.....:)

Geri