1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

2010 İlkbahar-Yaz Yelek Kombinleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

bol kot kombinleri yaz kombinleri yaz yelekleri kot yelek yelek 2010 İlkbahar-Yaz sezonunda yelekler yine moda olacak....Yeni sezonun en trendi parçası yelekleri tarzınıza uygun olarak kullanmak istiyorsanız melekler yelek kombinlerine göz atmanızda yarar var :tik:

Yelek Kombinleri
    Sokak modasının yeni gözdesi yelekleri, pantolonlarla olduğu gibi eteklerle birlikte kullanabilirsiniz. Ön kısmı açık yeleklerini yakası fırfır detaylı gömlek ve bluzlarla tamamlayabilirsiniz.

Tarzınızda üst ve ayakkabı renginin uyumuna önem veriyorsanız; etek ve aksesuarlarda farklı renkler tercih ederek kıyafetinizin havasını değiştirebilirsiniz.
    Yeleğinizin modeline göre sandalet, yüksek topuklu ayakkabı ve babetlerle birlikte kombinleyebilirsiniz.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    0
2010 İlkbahar-Yaz Yelek Kombinleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Bahar Korçan İlkbahar Yaz

2010 Bahar Korçan İlkbahar Yaz

2010 ilkbahar yaz trendleri Bahar Korçan 2010 İlkbahar yaz koleksiyonu çok fazla ilgi çekici :) Koleksiyona bakınca da anlayacaksınız.. Balon etek modellerini bilirsiniz melekleri. Onu fazlaca bi şişirmişler ve abartmışlar. Ortaya böyle bi koleksiyon çıkmış. Ben şaşırdım kaldım doğrusu. Buyrun bi de siz bakın bu ilginç koleksiyona.. yupis...
  2. Topshop 2010 ilkbahar-yaz

Topshop 2010 ilkbahar-yaz

İlginç tanıtım ve ilginç tasarımları ile topshop a bir gözatalım kızlar :tik: x
  3. Jimmy Key 2010 İlkbahar Yaz...

Jimmy Key 2010 İlkbahar Yaz...

jimmy key katalog Birbirinden güzel modeller çok beğeneceksiniz melişler..:)
  4. Clarks’ın 2010 İlkbahar – Yaz koleksiyonu

Clarks’ın 2010 İlkbahar – Yaz koleksiyonu

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan Clarks’ın 2011 İlkbahar – Yaz koleksiyonu‘nun temasını sanatsal ustalıkla birleştirilen sadelik oluşturuyor. Babetler, yüksek topuklar, özgür modeller, özel tasarımlar, doğal malzemeler, incelikli detaylar, parlak deriler, mat süetler, metalikten kobalt mavi ve pastele onlarca farklı ton ve çok daha fazlası Clark's ın 2011 İlkbahar – Yaz koleksiyonunda…...

Sayfayı Paylaş