1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

2010 örgü çanta modelleri

Konu, 'Örgü Çanta Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

örgü çanta modelleri anlatımlı 2010 örgü çanta modelleri 2010 örme Şimdiye kadar örgü çanta kullanmadım ama bu modeller gerçekten çok hoşuma gitti valla becerikli biri olsam alacam elime malzemeyi örecem ama nerdeee:DKıyafetlerinizle oldukça uyum sağlayacağını düşündüğüm birbirinden hoş renk ve modellerde örgü çantaları sizlerle paylaşıyorum hanımlar şimdiden sizlere kolay gelsin=) [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    çok şirin oluyorlar örgü çantalar

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller hepside

2010 örgü çanta modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgü çanta modelleri

örgü çanta modelleri

Altı arttırılarak yapıldıktan sonra üstü düz arttırmadan sık iğne tekniği ile örülmüş.
  2. 2010 Örgü Saç Modelleri

2010 Örgü Saç Modelleri

örgülü saç modelleri okul saç modelleri 2010 okula giderken yapılabilecek örgü 2010 örgü Örgü saçı ben çok severim çok kullanışlıdır benim için...Günlük hayatınızda işe okula giderken veya özel bir günde abiye kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz örgü saçları... 2010 yılındada örgü saç modelleri son birkaç yıldır olduğu gibi yine gözde olacak...2010 yılına girmeden örgü saç...
  3. 2010 hotiç çanta modelleri

2010 hotiç çanta modelleri

hotiç çanta fiyatları hotiç çanta modelleri 2010 2010 yaz modelleri 2010 Hotiç çantalarıyla hem rahatlığı hemde şıklığı kolunuzda taşıyın oldukça şık ve kullanışlı Hotiç çanta koleksiyonundan görüntüler
  4. Çocuklar için örgü çanta modelleri

Çocuklar için örgü çanta modelleri

Örgü çanta modelleri bayanlar tarafından özellikle kış ayların da oldukça çok tercih edilen örgü modelleri arasın da yer alıyor. Örgü çantalar bayanlar kadar çocuklar için de farklı model ve renklerden oluşarak el ve sırt çantası örnekleri ile miniklerin beğenisini kazanıyor. Ben kendi kızımdan da iyi biliyorum ki minikler çanta kullanmaya çok meraklı oluyorlar. Yetişkinler gibi ellerine ve...

Sayfayı Paylaş