2011 2012 Dubrovnik Turları Tanıtımı

T

TİTAN

Forum Okuru
2011 2012 Dubrovnik Turları Tanıtımı
2011 2012 dubrovnik turları tanıtımı gezilecek yerler hırvatistan gezisi fiyatları programlar resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler
Dubrovnik ,Avrupa'da Hırvatistan'ın Adriyatik Denizi sahillerinde ki tarihi eserleriyle ünlü bir şehri melekler :) 1991 yılında Sırbistan'dan ayrılırken aldığı yaralarla epeyce hırpalanan şehir,UNESCO'nun koruması altına girdikten sonra 2005'te eski haline dönmüş.


d1-ba.jpgSizin için araştırdığımız turda Dubrovnik'te (3 gece 4* Hotel Grand Park veya benzeri) ve Saraybosna'da (2 gece 4* Hotel Hollywood Deluxe Oda veya benzeri) kalınıyor.
5 gece 6 gün (5 kahvaltı), Panoramik Budva, Kotor, Cavtat, Dubrovnik, Poçitel, Blagaj, Mostar, Saraybosna turları dahil, THY ile (VİZESİZ!) ulaşım sağlanıyor.


d2-f2.jpg1,596.54 TL Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılıyor. Ödeme anındaki kurlar geçerli oluyor.d3-390.jpgBu güzel kentte gezmek ve güzel bir tatil geçirmek isterseniz,ayrıntılı bilgi için BURAYI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ. :tik:

Ayrıca bu tarihi şehrin kısa bir tanıtım videosunu da fikir vermesi için ekliyoruz,iyi seyirler :)

[video=youtube;HEw-Wce7M-k]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HEw-Wce7M-k#![/video]
 
Üst