gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 - 2012 Japon Modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2011 japon modası, 2012 japom modası, japon modasından en yeni trendler burada arkadaşlar.

Dünyanın her yanında, Japon Modası zerafeti ile ilgi görmektedir. Biz de bu yazımızda 2011 ve 2012 yılının Japon Modasından örnekler sunmak istedik sizlere.

[​IMG] [​IMG]

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bu japonlar hep güzel şeyler yapıyor fakat bizim bedenlere uymuyor işte bir kaç parça kıyafet aldım ama yok anacım bol mu desem darmı desem kısamı desem yok anlayamadım ben;

Mesela bir buluz( ıncecık kumaştan ketenımsı gomlek tarzında bırsey) aldım boy kısmından kısa gelıyor , göğüs kısmı dar gelıyor, aşagı kısımları ıse çuval gıbı bol..
    Nasıl bir kalıptır anlamadım ama görünüşleri ve kullandıkları kumaşlar harika.. Becerebiliyorsan ustune gore al gıy valla ne diim :)

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bu Japonların kıyafetleri çok hoşuma gidiyo benim yaa :)

2011 - 2012 Japon Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. japonların sokak modası

japonların sokak modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Japon STYLE modası!

Japon STYLE modası!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2011 Sokak Modası ,2011 ayakkabı modası

2011 Sokak Modası ,2011 ayakkabı modası

2011 ayakkabıları 2011 ayakkabılar ayakkabı modası sokak modası sokak Modanın yakı takipçileri olan hanımlar için bakalım bu sene sokak modasında ayakkabı tercihleri nasıl oluyor... Her sene olduğu gibi bu senede bayanların tercihi kısa ve uzun botlar.Elbisenizin ,etekleriniz altına giyeceğiniz botlar ile 2011 modasına ayak uyduracaksınız.Botlarını jean üstüne çekmeyi sevenler ise korkmayın...
  4. 2011 yaz hamile modası

2011 yaz hamile modası

hamilelik modelleri 2011 hamile modası 2011 yazlık hamilelik modelleri, 2011, yaz, yazlık modeller burada arkadaşlar. Yine hamiş melek'lerimize özel 2011'in yaz mevsimi gebe modasından modellerle karşınızdayız arkadaşlar:)

Sayfayı Paylaş