1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

2011 - 2012 Renkli Mutfaklar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2011 2012 Renkli Mutfak Modelleri Dünya Ülkelerine şimdiden renkli mutfaklar geldi kızlar Retro Kitchen Appliances konusunda görüleceği üzere artık ev elektronik eşyalarının ( Beyaz eşyaları kastediyoruz ) hemen hemen her türlü rengi bulunmakta. Sizlerde bu renk cümbüşünden faydalanın diyeceğiz ama bizde renkler biraz sabit yani tam olarak her rengi yok ama 2012 model beyaz eşyaların renkleneceğini düşünmekteyiz. Yani öylede olmalı misal ben kırmızı bir buzdolabı almalıyım evime yada yeşil bir fırın olamaz mı :D:D

Buyrun bakın ben hayal ettim adamlar yapmışlar bile yani bu renkler bizde olsa ve renkli mutfak modelleri ile evimiz süslense fenamı olur :D:D

Peki ya bu fırının rengine ne diyeceksiniz. Süpper ötesi dimi :D:D

Ne yani pembe buzdolabı olamaz mı olur işte adamlar yapmışlar bizler hala gri siyah ve beyaz tonlarını kullanıyoruz. Buradan firmalara sesleniyoruz lütfen renklendirin mutfatları. :şş:

ßeLeN ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.101
    Ödül Puanları:
    113
    ay ne kadar güzeller yaa renklere bak heleki pembe delisi bir kızınız varsa o buzdolabı kesin lazımdır evinize:D:D

paylaşım için teşekkürler sadminimm

3. öykübar

öykübar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Renkli Mutfaklar 2012
    Gerçekten bu mutfak modelleri çok hoş görünüyor. Avrupalılar bu işi aşmışken bizim türkler malesef tek yada bi kaç renk kullanıyorlar. Ne var yani bizdeki renklendirmelerde böyle olsa bizlerde kullansak bu renkleri evimizde fenamı olur :D:D

2011 - 2012 Renkli Mutfaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renkli boncuklarla bezenmiş şirin mutfak aksesuarları

Renkli boncuklarla bezenmiş şirin mutfak aksesuarları

mutfak aksesuarlari mutfak aksesuarları boncuğu Mutfağında canlılığı ve renkliliği seven hanımlar için renkli boncuklarla süslenmiş görünümü hoş ,kibar mutfak aksesuarları...
  2. 2011 renkli pijamalar

2011 renkli pijamalar

renkli pijamalar,2011 pijamalar,en güzel kıyafetler,şık kombinler,2011 modası, desenli pijamaalar :D:D çok değişikk yaaa ama yaz aylarında güzel kombinleyerek giyersek harika olur die tahmin ediyorum tayt severlerinn bakmasında fayda var bence fenada durmuyorlar ben beğendimm :D:D:orkide:
  3. 2011 Kelebek mutfaklar

2011 Kelebek mutfaklar

kelebek mutfak, modelleri, 2011 modelleri burada arkadaşlar. Mutfağını yenilemek isteyen herkese, yılın mutfak trendlerinden Kelebek modasını sunuyoruz Melek'ler:)
  4. Turkuaz renkli mutfak gereçleri

Turkuaz renkli mutfak gereçleri

turkuaz renkli mutfak ürünleri Renkli mutfak gereçleri Mutfak dekorasyonunza turkuaz renkli mutfak gereçleri ile renk gelebilir meleklerim. turkuaz sevenlere aksesuar oalraskta kullanılabilecek bu mutfak gereçleri fikir olsun istiyoruz.
  5. Çok amaçlı renkli mutfak dolabı

Çok amaçlı renkli mutfak dolabı

Renkli sepetli dolaplar Sepetli dolap modeli Mutfağınız için özellikle soğa, patates, bakliyat koymak için ideal olan bu renkli sepetli mutfak dolabı renkli mutfak dekorasyonu içinde uyumlu bir seçim olacaktır.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş