2011 - 2012 Renkli Mutfaklar

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
2011 - 2012 Renkli Mutfaklar
2011 2012 Renkli Mutfak Modelleri

Dünya Ülkelerine şimdiden renkli mutfaklar geldi kızlar Retro Kitchen Appliances konusunda görüleceği üzere artık ev elektronik eşyalarının ( Beyaz eşyaları kastediyoruz ) hemen hemen her türlü rengi bulunmakta. Sizlerde bu renk cümbüşünden faydalanın diyeceğiz ama bizde renkler biraz sabit yani tam olarak her rengi yok ama 2012 model beyaz eşyaların renkleneceğini düşünmekteyiz. Yani öylede olmalı misal ben kırmızı bir buzdolabı almalıyım evime yada yeşil bir fırın olamaz mı :D:D

2012 renkli mutfak modelleri 2-1c6.jpg

Buyrun bakın ben hayal ettim adamlar yapmışlar bile yani bu renkler bizde olsa ve renkli mutfak modelleri ile evimiz süslense fenamı olur :D:D

2012 renkli mutfak modelleri 3-fa.jpg

Peki ya bu fırının rengine ne diyeceksiniz. Süpper ötesi dimi :D:D

2012 renkli mutfak modelleri-208.jpg

Ne yani pembe buzdolabı olamaz mı olur işte adamlar yapmışlar bizler hala gri siyah ve beyaz tonlarını kullanıyoruz. Buradan firmalara sesleniyoruz lütfen renklendirin mutfatları. :şş:

ay ne kadar güzeller yaa renklere bak heleki pembe delisi bir kızınız varsa o buzdolabı kesin lazımdır evinize:D:D

paylaşım için teşekkürler sadminimm

Renkli Mutfaklar 2012

Gerçekten bu mutfak modelleri çok hoş görünüyor. Avrupalılar bu işi aşmışken bizim türkler malesef tek yada bi kaç renk kullanıyorlar. Ne var yani bizdeki renklendirmelerde böyle olsa bizlerde kullansak bu renkleri evimizde fenamı olur :D:D

Geri