1. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.944
    Ödül Puanları:
    0

2011 abiyeleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında orjinal-catlaq tarafından paylaşıldı.

2011 abiyeleri abiye15.jpg

abiye4.jpg
    abiye1.jpg

abiye3.jpg

abiye5.jpg

2011 abiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mini abiyeler

Mini abiyeler

mini abiyeler mini abiyeler, modelleri 2011, elbise modelleri 2011, 2011, elbise, elbise modelleri, kıyafetleri burada arkadaşlar. Özel davetlerde giyeceğiniz abiye elbisenin mini olmasını mı istiyor sunuz? O halde size 2011 yılının en şık mini abiye elbise modellerini sunalım Melek'ler:)
  2. Farklı abiyeler

Farklı abiyeler

abiyeler, değişik abiye modelleri, 2011 abiye, düğün hazırlıkları, farklı abiyeler ilgili bilgileri burda bulabilirsiniz Düğün sezonu açıldı abiyelere talep arttı.İşte bazı güzel abiye modelleri burda
  3. abiyeler kaça

abiyeler kaça

acaba 12 yaşındakilere göre sizde abiye varmıdır eğer varsa fiyatı kaçtır 31 mayıs'a kadar bulmam lazım balomuz var da artık orta okula gidiyorum da
  4. 2013 Mini Mini Abiyeler

2013 Mini Mini Abiyeler

Bu konu 2013 mini abiye elbise modellerine yer vermektedir. Mini abiyeler oldum olası en fazla dikkat çeken ve giymesi cesaret isteyen bir abiye modelidir. Bunların yanın da elbette ki fiziğinizin de düzgün olması gerekir. Bazen bilmeden yanlış bir tercih yaparak giydiğiniz kıyafet, kendinizi şık sanarken ne yazıkki karşıdan bakıldığın da bunun tam tersi olacaktır. Mini abiye modeli bana...
  5. Ünlülerin Tercihi Beyaz Abiyeler

Ünlülerin Tercihi Beyaz Abiyeler

beyaz abiyeler ünlülerin beyaz abiyeleri Sevgili melekler, yaz aylarında kıyafetlerde en çok tercih edilen renk beyazdır. Beyazın asaleti ve sade güzelliği yazın pek çok kıyafette tercih etmemizi sağlar. Özellikle hafif bronzlaşmış bir tende beyaz kıyafetler çok hoş durur. Yaz gecesi davetlerinde de kullanılan beyaz renk, abiyelere de ayrı bir hava vermektedir. Dünyaca ünlü isimlerin yaz...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş