1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

2011 Adil ışık

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2011 adil ışık adil ışık 2011 adl 2011 Adil Işık modellerini sizlerle paylaşıyorum.Kendinden emin modern ve şık kadının tercihi olan Adil Işık 2011 yılındada çizgisini bozmayarak yine kadınların gönlünü fethetmeye kararlı.Sizlere bu yepyeni koleksiyondan seçtiğim modelleri sunuyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    bu iki kaban güzelmiş

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    adil bu sefer şık koleksiyon çıkarmış hayret :D bi bakim dicem ama paraları bitirdik nerdeyse :D

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    adilışıkın urunleri inanılmaz kaliteliii geçen sene birpantul almıştımmm harika bişi yav ne rengideğişti ( ki ben en az haftada 1 kere yıkarım ) ne bir yerinde bişicik var bayıldımmm kalitesine o iki kaban benimdeçok hoşuma getti özllikle beytaz :D:D

2011 Adil ışık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Adil Işık elbise modelleri

2011 Adil Işık elbise modelleri

adil ışık elbise modelleri adil ışık şık elbise modelleri 2011 abiye 2011 abiye Günümüz modern kadınının kalite ve şıklıkta tercihlerinin başında gelen Adil Işık 2011 yepyeni koleksiyonuyla bayanların gönlünü bir kez daha kazanmış durumda.Sizlere bu yepyeni koleksiyondan seçtiğim elbise modellerini sunuyorum
  2. Adil ışık 2010 2011 Sonbahar Kış koleksiyonu

Adil ışık 2010 2011 Sonbahar Kış koleksiyonu

.Modern klasik arasında ki çizgiyi yakalamak isteyenler için oldukça fazla alternatifler sunuyor. Adil Işık 2010 2011 Sonbahar Kış Koleksiyonunda etek ve pantolon tkaımlar ile nostaljik hava yakalanmış..Etekler, dizlere uzanan ince montlar, deri yelekler gibi birçok model 2011 Adil Işık koleksiyonunu tamamlayan şıklıkta Hepsi birbirinden şık mod. umarım beğenirsiniz :tik:.
  3. Adil ışık 2011 yaz modası

Adil ışık 2011 yaz modası

adil ışık adil işik ışık 2011 2011 yaz yaz modası Kızlar Adil Işığın tasarımlarını mutlaka biliyorsunuzdur.Bu yazın Adil Işık elbiselerini size sunmak istiyorum işte onlardan birkaç tanesi umarım beğenirsiniz :tik:
  4. Adil Işık 2011 yaz koleksiyonu

Adil Işık 2011 yaz koleksiyonu

adil ışık 2011 adil ışık 2011, yaz koleksiyonu, yaz kıyafetleri, modelleri, trendleri burada akradaşlar. Aidl ışık'ın 2011 yaz koleksiyonunu bu yazımızda, sizler için araştırdık ve seçtiklerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz Melek'ler:)
  5. 2011 Adil Işık iş kadını kıyafetleri

2011 Adil Işık iş kadını kıyafetleri

adil ışık 2011 iş kadını elbise modelleri iş kadınları için kıyafetler 2011 adil ışık iş kadını kıyafetleri, çalışan kıyafetleri, ofis kıyafetleri, modelleri, trendleri burada akradaşlar. Adil Işık 2011 trendleri arasında çalışan iş kadınlarını da unutmamış ve çok şık ofis kıyafeti modellerine de yer vermiş bu koleksiyonunda Melek'lerim.

Sayfayı Paylaş