2011 dizel mini cooper

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2011 dizel mini cooper
mini cooper 2011 fiyatları mini dizel cooper fiyatları 2011 dizel
Bana göre oldukça şirin olan mini Cooper artık dizel olan modeliylede rağbet görecek.2011 yılı başı itibariyle satışa sunulacak olan yepyeni dizel mini cooper modelini ve teknik özelliklerini sizler için paylaşıyorum
mini-cooper1-1575.jpg

Mini, Cooper S modelinin dizel versiyonunu duyurudu.

Sevilen şehir otomobili artık daha ekonomik olacak. Mini değişen yakıt standartları ve tercihlerini göz önüna almış olacak ki, Avrupa pazarını düşünerek popüler modeli Cooper S için dizel motor alternatifini 2011′den itibaren satışa sunacağını belirtti. İlk olarak Paris Otomobil Fuarında sergilenecek model, 2011 başından itibaren satışa sunulacak.

Tüm resmi detaylarını Paris Otomobil fuarı ile göreceğimiz, dizel Mini Cooper’ın 1.6 litrelik 140 beygir gücünde bir motora sahip olması tahmin ediliyor. BMW’nin 318d ve 118d modellerinde kullandığı motorlar ile paralellik göstermesi muhtemeldir.

Ben de mini hastasıyım ya bayılıyorum ne kadar şirin bir otomobil.Hayallerimi süslüyor :)

bence her eve lazım bundan:))
yalnız şaka maka ben attım mesajı mini yazıp attım mesajı 2273'e. eğer çıkarsa bana veya buradan başka birine haber verelim de toplaşır gezeriz :)

Geri