1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    83
    Ödül Puanları:
    0

2011 Dügün pasta modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

pasta modelleri 2011 pasta modelleri dügün düğün pastaları 2011 sac dügün Pastanin modeli mi de mi olur demeyin Meleklerim, olur eskiden sade 4-5 katli dügün pastalari vardi simdikiler kesilmeye kiyilamiyor. Insan tablo niyetine duvara asasi geliyor. Iste bu yilin degisik Dügün pastalari...

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0

vay vay vayy ...

Ben bu pastaya bittim...

Kuzumla evlenince ayy ayy :D heyecan yaptım :D

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    83
    Ödül Puanları:
    0

Insallah daha güzeli senin olur canim :)

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG] bendee cok begendim bu pastayı arızam harika ellerine emegine saglık....

2011 Dügün pasta modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dügün çorbası

dügün çorbası

Malzemeler: - 1 dolu kase didiklenmiş ya da küp doğranmış et (olabildiğince yumuşak kısmından tercih edin) - 1,5-2 su bardağı süt - 2 su bardağı su - 2 su bardağı et suyu - 2 kaşık un - 3 kaşık yoğurt - 2 yumurta - yarım limonun suyu Yapılışı: Eti haşlayın. Suyunu ayırıp eti ufak parçalara ayırın. Bir tencerede süt, su ve et suyunu kaynatın. Daha sonra içine çırptığınız un, yoğurt, yumurta,...
  2. bogazimda dügümsün

bogazimda dügümsün

paylasimciforum.com
  3. cok güzel dügün pastaları

cok güzel dügün pastaları

buyrun meleklerim sizlerin begeneceğini umdugum düğün pastaları buyrun bakalım begenecek misiniz???
  4. Dügün pasta süsleri

Dügün pasta süsleri

pasta süsleri gelin damat pasta süsleri düğün pastası düğün pastası Biliyorsunuz kizlar eskiden pastalarin üstüne süs olarak bir adet Gelin ve bir adet Damat koyarlardi, pozisyonlari yan yana etrafinda bir cember ve altini acinca iki adet cibildak bekbek bazilarinda bir adet oluyordu =) Simdiki Gelin ve Damatlar o pasta üzerinde neler yapiyor bir bakalim......
  5. Düğün pastası modelleri

Düğün pastası modelleri

Düğün adetleri her yörede farklı farklıdır; ama genel olarak belirli seçimler ortaktır. O özel gün için mekan, gelinlik, düğün yeri süslemesi ve bunun yanı sıra düğün pastası seçimi herkes için özeldir. Düğün pastası son senelerde değişen trendleri ile düğün yerleriyle bütünleşecek görünüm zenginlikleri ile düğünün en önemli saatlerinin süsleyici olmayı başarmaktadır. Katlı pasta şeklinde...

Sayfayı Paylaş