1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 en güzel gelinlik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

en güzel gelinlik modelleri en güzel gelinlik modelleri 2011 2011 2011 de dünya evine girmeye hazırlanan Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için, yılın en güzel ve bir o kadar da sade gelinlik modellerinden, sizlere fikir alternatifleri sunuyoruz :)

Young bride bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    822
    Ödül Puanları:
    113
    rüyam hepsi sana eminim güzel yakışır evlendim ben gerçi ama gerçekten çok güzellermiş:D

3. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    sondaki ve sondan 2.yi çok beğendim

4. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    63
    Idare eder ilk evlilik icin bence gidmez..:D
    Emegine saglik rüyam.

5. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    198
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    bu yıl gelinlik modelleri daha sade,zarif.
    birinci resimdeki modeli beğendim
    ellerine sağlık rüyam

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzeller canım yaaa daha gelinliğimi almadım fikir ediniyorum böylece saol Rüyammmm :kiss:

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bencede çok sadeler ama sade gelinlik isteyenler için de oldukça şıklar :)

2011 en güzel gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 un en güzel gelinlik modelleri

2009 un en güzel gelinlik modelleri

Yeni sezon gelinlik modelleri, en güzel gelinlik modelleri ile sizlerleyim. Malum düğün sezonunun en çok yaşandığı yaz ayları içindeyiz. Aylarca süren hazırlıklar sonucu birçok çift evliliklerini gerçekleştirirken bazıları için de artık geri sayım başladı diyebilirim. Bir gelin adayı için en zor karar aşamalarından biri şüphesiz gelinlik modeli seçimidir. Gelinlik modeli seçerken öncelikle...
  2. En güzel gelinlik modelleri geldi melekler

En güzel gelinlik modelleri geldi melekler

En güzel gelinlik modelleri Pamuk prenses gelinliği pamuk prenses gelinlik modeli gelinlik modelleri Her genç kız bir şekilde evlenecek ve beyaz gelinlik giyeceği günün hayali ile yaşıyor. Durumu olanlar kendilerine gelinlik diktirirken çoğu insan maddi durumdan dolayı kiralıyor arkadaşlarım. Amaaan evlenecez işte olsun bişeyler diyen kadınlar çok azdır gelinlik hususunda. Sizler modayı takip...
  3. En Güzel Büyük Beden Gelinlik Modelleri

En Güzel Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Büyük Beden Gelinlik Modelleri Sevgili balık etli meleklerim kilom biraz fazla istediğim gelinlik modelini giyemiycem diye üzülmeyin sizin için en güzel büyük beden gelinlik modellerini seçtim buyrunuz efem :tik:
  4. 2011 En şık modern gelinlik modelleri

2011 En şık modern gelinlik modelleri

modern gelinlik modelleri modern gelinlikler en gelinlikler en şık gelinlik modelleri 2011 2011 Bir genç kızın hayatının en özel ve güzel günü evlendiği gün kadar özel olmalı gelinliği.2011 yılının en yeni ve en şık modern gelinliklerinden sizler için seçtiğim bazı modelleri sizlerle paylaşmak istiyorum.Belki de seçtiğiniz bu gelinliklerden biri sizin gelinliğiniz olacak:)Şimdiden tüm gelin...
  5. en güzel gelinlik modeli

en güzel gelinlik modeli

selam hanımlar yakın bir tarihte kısmet olursa evleniyorum ama halen gelinlik modelime bir türlü karar veremedim. bana beğendiğiniz gelinlik modellerinin resimlerini buraya koyarak yardımcı olmak istermisiniz. gelinlik modeli olarak straplez ve kabarık gelinlik modeli düşünüyorum siz buna benzer yada şöyle modern türlerden gelinlik modellerini paylaşırsanız fikir edinmeme yardımcı olacaksınız...

Sayfayı Paylaş