2011 Haziran Anneleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2011 Haziran Anneleri
haziran 2011 anneleri 2011 haziran anneleri
:nazar:Hoşgeldin dünyama bebeğim hoşgeldin hayatıma:)

Öyle çok heyecanla bekliyorum ki seni bir an önce katıl sende aramıza Rabbimin izniyle sağlıkla gel sağlıcakla gel bebeğim.

Hoşgeldin dünyama 3.cü yaşam çiçeğim...Seni bekliyoruz umutla ve özlemle..

Hayatın anlamını tam olarak senin içimdeki kıpırtılarınla anlıyorum meleğim:) Hergün biraz daha büyüdüğünü bilmek ultrasonda seni izlemenin keyfi ve minik tekmelerinle bana öyle güç veriyorsunki bebeğim..

Hoşgeldin dünyama 3.cü yaşam çiçeğim...Seni bekliyoruz umutla ve özlemle..:nazar:

Rabbim bu duyguları isteyen herkese yaşatsın inşallah(Amin)

Hosgeldin kücük admin :D
az kalmis ya abla, senin icin cok seviniyorum ve bol bol dua ediyorum rabbim bi avazda kurtarsin insallah saglikli sihhatli kucagina almayi nasip etsin insallahhhhhhh

Canım benim Allah bin kere razı olsun senin güzel yüreğini ben biliyorum Rabbim gönlüne göre versin inşallah çok saol bitanem:)Kızcezini Rabbim size bağışlasın:D

İnşallah Pasicim inan bana gün yaklaştıkça ailece inanılmaz heyecanlıyız.Rabbim herkesin bebeğini kucağına sağlıklı sıhhatli almayı nasip etsin inşallah.Meleğimizi sabırsızlıkla sağlıcakla bekliyoruz.Hadi gel meleğim sağlıkla sağlıcakla gel ki senin o cennet kokunu doyasıya koklayabileyim bebeğim:) :nazar:

Biraz daha dayan bebeğim.Biliyorum ki sen güçlüsün gücünü önce Rabbinden sonra benim ve babanın sevgisinden alıyorsun.Dayan bebeğim sıkıca tutun annene olur mu?
Bak yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik hadi meleğim bırakma sakın bizi yarı yolda ve sakın dünyaya gelmek için acele etme:)Senin dış dünyaya uyum sağlaman ve sağlıklı bir şekilde gelişmen için içimde kalacağın bir gün bile çok önemli biliyorsun değil mi?

Dayan meleğim..Dayan..Sağlıkla ve sağlıcakla gel.Sana aldığımız o şirin kıyafetleri giyeceğin zamanı büyük bir heyecanla bekliyorum.O cennet kokunu doyasıya koklamayı o kadar çok istiyorum ki ama dedim ya az kaldı meleğim biraz daha dayan ve inatla,olanca gücünle anneciğine sarıl,,Sıkı sıkı sarıl meleğim..Az kaldı..Dayan...Rabbim seni dünyama sağlıkla,sıhhatle ve zamanında göndersin inşallah..(Amin)

bebek1-1f6.jpg

Allah razı olsun canım.Bebiş bugünlerde beni biraz zorluyor acelesi var sanırım doğmak için ama biraz daha zamanı var inşallah Rabbim zamanında doğmasını nasip eder:)

Canım benim yaa özlettin valla kendini sen naptın bebişi büyüttünmü:D Ben şu an yaklaşık 8 aylık oldum çok şükür ...Şehzadelerin üzerine yeni bir şehzade daha geliyor hayırlısıyla hahaha

Geri