Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 kemer modasından modeller

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2011 kemer modası, modelleri, çeşitleri, trendleri burada arkadaşlar.

Kemer modasından, 2011 trendlerini sizlerin beğenisi için bir araya getirdik ve huzurlanıza sunmanın onurunu yaşıyoruz Melek'ler:D:D:)))))

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113
    Çokkk güzellerrr:)) geçen kemer almaya gittim burda sadece 1 dükkan böyle şık güzel trend olmuş şeyleri satıyo oda pavyonun bol olmasından:D:D neyse kemeri aldım eve geldim belime olmadı küttük gibi olmuş :D:Dbende zayıfladım diye seviniyordum :D:D ellerine sağlık rüyammm

2011 kemer modasından modeller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mudo kemer modelleri

Mudo kemer modelleri

Çok hoş kemer modelleri melişlerim umarım beğenirsiniz, buyurun..:)
  2. Modanın Kalbi Tokyo'dan 2011 model çantalar

Modanın Kalbi Tokyo'dan 2011 model çantalar

2011 model cantalar son model çantalar Tokyo son zamanlarda ünlü tasarımcıları ve mükemmel tasarımlarla modanın kalbi olmaya hak kazandı hanımlar.Her renk bir olay , her desen bir olay ve her model birbirinden şahane.Bu çantalar da işte oradan yani Tokyo'dan çıkan çantalar... Sadece çantalar değil modeller tümüyle dikkat çekici ve birbirine son derece uyumlular...
  3. 2011 Kemerleri

2011 Kemerleri

2011'in en popüler kemerleri şıklığınıza şıklık katacak.Özelliklede daha çok elbise ile kullananlar için son trend kemerler...
  4. korse kemerler 2011

korse kemerler 2011

korse kemerler,en güzel kemer modelleri,şık kemerler,2011 kemer modelleri,kemer şıklığı,korse kemer modası,en moda kemerler. bu korse kemerler bayılacaksınız. gömleklerinizde elbiselerinizde bluzlarınızda takarak çok şık görünebilirsiniz meleklerim. leopar desenli olana bayıldım siyahla tercih edildiğinde hem dikkat çekici hemde çok şık duracaktır. :second::second::second:

Sayfayı Paylaş