Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

2011 Kış moda rengi deve tüyü!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2011 kış modası 2011 kış modası renkleri bu senenin bu senenin moda renkleri 2010 yılına damgasını vuran renk olan pudra rengine 2011 yılına bir yenisi daha eklendi.Deve tüyü rengini 2011 yılında pudra rengiyle birlikte bolca görmemiz mümkün.Sizlere 2011 kış moda renklerinden biri olan deve tüyü renklerinden tasarlanmış moda defilesinden görüntüleri sunuyorum
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    Allah Alllah yaaa sanki 80 ler geri geldi :S

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    hmm aslında gzel bir renk ama pantolonları falan pek güzel değil bence. bu rengin kazak olarak falan hoş

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    369
    Ödül Puanları:
    83
    moda ilerlemiyo geriliyo adeta ben pek beğenmedim açıkçası...

2011 Kış moda rengi deve tüyü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Tırnak Kış Modası

2011 Tırnak Kış Modası

2011 kış modası oyunları toprak rengi oje Tırnaklarımız bakım açısından en büyük öneme sahip olmalıdır.Helede biz bayanalar için.2011 gireceğimiz şu sıralar tırnaklarımızıda yenileyelim bayanlar işte sizler içni önerilerim. Kırmızı Tonları Tüm oje renkleri içinde en çok tercih edilen kırmızı; 2011 kış modasının trendlerinden esinlenip gücüne güç katıyor. Siz de tırnaklarınıza çekicilik...
  2. 2011 kış modası

2011 kış modası

Kış aylarında miniden vazgeçilcek die bir durum yok tabikide :)
  3. 2011-2012 Kış Modası Gizia Defilesi

2011-2012 Kış Modası Gizia Defilesi

gizia gızıa 2011 gizia 2011 2012 kış modası 2012 kış modası Dünyaca ünlü mankenlerin eşliğinde sunulan 2012 Gizia kostümleri biribirinden şık ve seksi...Yaratıcı tasarımlarıyla dikkat çeken Gizia tasarımlarını tanıtan mankenlerin arasında mankenimiz Tuğçe Kazaz'da yer alıyor. Kürkler ,leopar desenliler, beyazın masumiyeti ile hazırlanan kostümler 2011-2012 kış modası hakkında bizlere bilgi...
  4. 2011 far rengi modası

2011 far rengi modası

2011 renk modası 2011 far renkleri, modası, trendleri, yaz far renkleri burada arkadaşlar. Göz makyajında başrol oynayan farların, yeni sezon renk trendlerinden örnekler, sizleri bekler Melek'ler:) (Kafiyeyi de elden bırakmıyorum ama inanın bilinçli yapmıyorum) :A:A
  5. 2012 kış moda rengi turuncu

2012 kış moda rengi turuncu

Daha kış gelmedi ancak, bu kış nelerin ve hangi renklerin moda olacağı merak ediliyor. Moda renklerle ilgilenenler için hemen söyleyelim 2012 kış sezonu turuncu renk çok moda olacak. Aklınıza gelebilecek her giysi ve aksesuar turuncu olabilir. Palto, kaban, elbise, bluz, pantolon, etek, gömlek, ayakkabı, çanta hatta takılarda bile turuncu renklere rastlayabiliriz. Canlı turuncular ve benzer...

Sayfayı Paylaş