1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 kısa saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

saç modelleri kısa saç modelleri 2011 kısa 2011 bayan Güzelliğin çerçevisidir saçlar. Kadın - erkek için oldukça önemlidir saçlar. Ondan olaki, saç sorunları psikolojik problemlere neden olduğu gibi birde psikolojik bunalımlarda oldukça etkili oluyor. "Nasıl yani" diyorsunuz değil mi; biraz daha açalım o zaman. Stres ve sıkıntıyı atmak için, biz kadınlar dış görüntümüzde bir takım değişiklikler yaparız. İşe ise ilk olarak saçlarımızdan başlarız ki, buna cesaret etmeden önce ise çok düşünürüz. Kimi zaman pişman oluruz, kimi zaman ise aldığımız olumlu tepkilerden ötürü memnun kalırız.

İşte o dış görüntüsünü değiştirmek için, saçlarını kestirmeyi düşünen Melek'lerimiz için, 2011 yılının en moda kısa saç kesimlerinden bir kaç model sunuyoruz.

[​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Bu Rihanna modeli de çok popüler oldu gerçekten. Aslında ben de seviyorum kısa saçı çok kullandım ama o kadar zor uzuyo ki saçlarım kıyıp da kestiremiyorum.:)

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0
    Yıllardır saçlarım uzundu geçtiğimiz ay kuaförümün ısrarıyla saçımı kestirdim ve iyiki kestirmişim diyorum...Özellikle kış aylarında saçlarım kurumaz ve hemen sinüzütüm azardı artık böyle bir derdim yok...Kesinlikle tavsiye ediyorum kızlar kısa saç kadar rahatı yokmuş....

Bu modele yakın benim saç modelimde

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    570
    Ödül Puanları:
    0
    Modeller çok hoş ama uzun saçtan vazgeçemiyenlerdenim:)

5. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    modeller guzel ama uzun sac manyagıyım ben :hede:

6. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43

ben bunu beğendim.gerçi açık değilim ama hep kısa saçları beğenmişimdir.açıkken hep kısa kullanırdım böyle

7. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG]bu çok hoş

2011 kısa saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa saç modelleri

Kısa saç modelleri

kısa saç modelleri kısa saç modeli modellerı Kısa saçı sevenlere birkaç modeller... Kısa Saç Modelleri [Pek kısa sayılmaz ama]
  2. 2010 kısa saç modelleri

2010 kısa saç modelleri

12 yaş saç modelleri 11 yaş saç modelleri 11 için 12 kısa evet 2010 kısa saç modelleri melekler bende kısa severim ama saçlarım aksi a yol benim
  3. 2011 saç modelleri

2011 saç modelleri

saç modelleri 2011 nişan saç modelleri 2011 gülben ergenin modeli gülben ergen modeli ergen saçımız görünümümüzü en çok etkileyen bölegelerimizden biridir şüphesiz işte bunlarda 2011 in sac trendlerinden bazıları umarım begenizrsiniz melekler....
  4. Kısa Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri

kısa saç modelleri cok kısa saç modelleri kısa saç modelleri 2011, 2011 kısa saç modelleri, kısa saç modelleri 2011 bayan, kısa saç modeli, kısa saç modeller, kısa saç modelleri bayan, "Bu yaz değişiklik istiyorum saçlarımı kısacık kestireceğim" diyen Melek'lerimiz için, yılın kısa saç modellerinden örnekler sunuyoruz. İşte size birbirinden hoş kısacık saç modelleri Melek'ler:)...
  5. kısa saç modelleri arıyorum

kısa saç modelleri arıyorum

merhabalar saçlarım omuzlarımdan biraz daha aşağılara dökülüyor yani anlıcanız ne çok kısa nede çok uzun yaza farklı bir imaj ile girmek istiyorum daha önce saçlarımı kısa kestirmedim ama kestirmeye karar verdim bana şöyle modern havalı ve beni olduğumdan daha genç gösterecek kısa saç kesimlerinden örnekler verebilirmisiniz.

Sayfayı Paylaş