1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 kısa saç modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

saç modelleri kısa saç modelleri 2011 kısa 2011 bayan Güzelliğin çerçevisidir saçlar. Kadın - erkek için oldukça önemlidir saçlar. Ondan olaki, saç sorunları psikolojik problemlere neden olduğu gibi birde psikolojik bunalımlarda oldukça etkili oluyor. "Nasıl yani" diyorsunuz değil mi; biraz daha açalım o zaman. Stres ve sıkıntıyı atmak için, biz kadınlar dış görüntümüzde bir takım değişiklikler yaparız. İşe ise ilk olarak saçlarımızdan başlarız ki, buna cesaret etmeden önce ise çok düşünürüz. Kimi zaman pişman oluruz, kimi zaman ise aldığımız olumlu tepkilerden ötürü memnun kalırız.
    İşte o dış görüntüsünü değiştirmek için, saçlarını kestirmeyi düşünen Melek'lerimiz için, 2011 yılının en moda kısa saç kesimlerinden bir kaç model sunuyoruz.

[​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Bu Rihanna modeli de çok popüler oldu gerçekten. Aslında ben de seviyorum kısa saçı çok kullandım ama o kadar zor uzuyo ki saçlarım kıyıp da kestiremiyorum.:)

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0
    Yıllardır saçlarım uzundu geçtiğimiz ay kuaförümün ısrarıyla saçımı kestirdim ve iyiki kestirmişim diyorum...Özellikle kış aylarında saçlarım kurumaz ve hemen sinüzütüm azardı artık böyle bir derdim yok...Kesinlikle tavsiye ediyorum kızlar kısa saç kadar rahatı yokmuş....

Bu modele yakın benim saç modelimde

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Ödül Puanları:
    0
    Modeller çok hoş ama uzun saçtan vazgeçemiyenlerdenim:)

5. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    modeller guzel ama uzun sac manyagıyım ben :hede:

6. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43

ben bunu beğendim.gerçi açık değilim ama hep kısa saçları beğenmişimdir.açıkken hep kısa kullanırdım böyle

7. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG]bu çok hoş

2011 kısa saç modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa saç modelleri

Kısa saç modelleri

kısa saç modelleri kısa saç modeli modellerı Kısa saçı sevenlere birkaç modeller... Kısa Saç Modelleri [Pek kısa sayılmaz ama]
  2. 2010 yılı kısa saç modelleri

2010 yılı kısa saç modelleri

kısa saç modelleri 2010 kısa saç modelleri sac 2010 kisa kisa Kısa saçın rahatlığı gibi yok arkadaşlar yazın sizi sıcaktan uzak tutarken kışında banyo sonrası üşütmelere karşı daha iyi korur çünkü uzun saç her zaman için bakımı çok zor olan bir saçtır Tabiki gülü seven dikenine katlanır hesabı saçlarını uzatan kişilerde elbetteki bazı şeylere katlanmak zorunda.Şimdi sizlere 2010 yılının en...
  3. 2010 yılı kısa saç kesim modelleri

2010 yılı kısa saç kesim modelleri

kısa saç kesim modelleri saç kesim modelleri 2010 2010 kısa Son derece modernz tarzda kısa kesim saç modellerini şimdi paylaşmak istiyorum arkadaşlar. Her renkte saçların kısa kesimleriyle çok hoş seçimler bizleri bekliyor 2010 yılında . Rahatlığa düşkün olan hanımlar için birçok renkte ve modelde saç kesim modelleri buyrun kızlar:tik:
  4. 2011 Yazlık kısa elbise modelleri

2011 Yazlık kısa elbise modelleri

kısa elbise modelleri kısa elbise modelleri 2011 2011 kışlık kışlık yazlık 2011 yazlık kısa elbise modellerini sizler için paylaşıyorum.Bir süredir devam eden kısa elbise modasını 2011 yazındada görmemiz mümkün.Şıklığı ve rahatlığı bir arada bulabileceğiniz modellerden sizler için seçtiklerim ise şöyle:
  5. Kısa Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri

kısa saç modelleri cok kısa saç modelleri kısa saç modelleri 2011, 2011 kısa saç modelleri, kısa saç modelleri 2011 bayan, kısa saç modeli, kısa saç modeller, kısa saç modelleri bayan, "Bu yaz değişiklik istiyorum saçlarımı kısacık kestireceğim" diyen Melek'lerimiz için, yılın kısa saç modellerinden örnekler sunuyoruz. İşte size birbirinden hoş kısacık saç modelleri Melek'ler:)...

Sayfayı Paylaş